Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak èn gondolok hetero nőkènt arra, hogy jobb lenne az èletem fèrfiak nélkül?

Figyelt kérdés

Volt már pár kapcsolatom és jelenleg is 5.ève vagyok a párommal. Egyre inkább kiábrándulok az egèsz párkapcsolatosdiból és arra gondolok,milyen lenne az èletem ha egyedül lennèk. Megkímèlnèm magam a sok fejfájástól, vitáktól, attól, hogy nem úgy bánunk egymással, ahogy akarja a másik és mindig feljon 1-1 problèma. Nem is beszèlve a megcsalásról, átverèsről, elválástól 10-20 èv után, mert manapság már ez a megszokott.

Èlnèk egyedül a lakásomban,ahogy èn akarok, vagy egy barátnőmmel, velük kikapcsolódnèk, nyaralnèk élnèm az èletem, ha szerelni kell szerelőt hívok, ha hiányom van arra is csak kapnèk valakit... S nyugodt èletem lenne. Mert tudom,hogy nem ver át senki, nem nèznek más nőre mellettem stb stb és a többi ami mèg egy monogám kapcsolatban feljön.

Esküszöm, már a leszbikusság is eszembe jutott, mert a nők jobban megèrtik egymást 😂😂

Manapság meg már a gyerek témát is meglehet oldani... Szóval miért bajlódjak egy fèrfivel egész életemben?

25n


2021. febr. 12. 01:22
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetséges hogy vonzod a hülyéket? 🤣
2021. febr. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
81%

Ilyeneket a 40-50 éves nők szoktak mondani,akiknek nem jött össze,te már most itt tartasz?

Elég sok hosszútávú kapcsolatod is volt,ezért megértelek.


Az a baj kapcsolatokban hogy a nő jó esetben tényleg sok mindent megtesz a férfiért akit szeret,van akit már szabály szerűen rossz nézni mert annyira ki gyalja az adott F seggét,aki el kényelmesedik és innentől kezdve több esetben hallott ügy minden,ebben a nők is hibásak de nagyon mert a szerelem nagyon el tud téged vakítani ezért is nem veszed észre,ez fordítva is igaz.


Én azért ha nem baj szeretlek. 💓

2021. febr. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
79%
Szóval legyél már végre tökös nő,olyan ember akiért igen is meg kell küzdeni még 5 év után is,miért kéne be hódolni?
2021. febr. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
12%

"Meg nem jelentek a ribik"


Az ősi mondás:

Egy nő legyen szakács a konyhában, példás anya a gyereknsvelésben és igazi r1banc az ágyban.


Úgy tűnik te ezek közül maximum az egyik vagy, vagy még az se. Ezért keres r1bancokat a párod.

2021. febr. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 Noren1989 ***** válasza:
26%

Szerintem ettől az ötlettől és a megvalósítàsàtól ne tartson vissza semmi!


Annyit mondj csak, h ezt a pàroddal is közölted? Vagy neki inkàbb megjàtszod magad?

2021. febr. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
85%

Kár volt kiírni a kérdést, mert értelmes válaszolók helyett előbújtak a nőgyűlölő incelkék.

“Rüfke” meg “aljas”.....jézusom:D

Sose lesz nőtök, és ez így tökéletes.

Kérdező:szerintem nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy feladd.

Nem, nem normális, hogy más nőket nézeget, és velük foglalkozik. Hagyd ott a fenébe, gondoskodjon magáról, nem érdemel meg.

2021. febr. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
31%

Igen, csak te. Nekem a barátaim többsége férfi, apámmal rossz a kapcsolatom ugyan, de a többi férfi rokonom egy angyal és a párom is. A leginspirálóbb személy és egyben oktató számomra szintén férfi.


Nem, nem akarok férfiak nélkül élni csak azért, mert valami ostoba pitsát pár tapló kan átvágott, az meg képtelen ezt feldolgozni és magába nézni, hogy mi ennek az oka, ezért mutogat a másik nemre, mint egy olasz.


Pusza

25N

2021. febr. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Én így élek, amiről te álmodsz. Egyedül, elvált nőként, anyaként. Ha kell valami, szerelőt hívok. Ha kéne szex, találnék valakit.....

de nem tudom, te hogy vagy vele, nekem nem a futó kaland vagy a szex kapcsolat hiányzik, hanem a szerelmes összebújás. Azt meg nem adják a "boltban". És sajnos a társkeresőn sem könnyű megtalálni. Nem vagyok így boldog. Boldogabb, mint egy rossz kapcsolatban, aláírom. Ezért is javaslom hogy most szakíts, ha már az egyedüllét gondolata is jólesik, akkor legyél egy darabig egyedül. De a jó párkapcsolat nagy kincs. És egy idő után hiányozna. Talán csak jól gondold át, kivel jössz össze, ne dőlj be a rózsaszín lángolásnak. Tudom, ezt mondani könnyebb, mint kivitelezni, hiszen mindannyian ezt keressük....de sokszor arra nem érdemes emberek iránt alakul ki. Azt pedig értsd meg hogy te szoktatod hozzá a másikat, hogy bánhat veled.

2021. febr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
30%

Atyaúristen... Kijön egy kérdés, ami a férfiak mocskolásáról szól - majd amikor erre a férfiak reagálnak, máris megy az incelezés... 🤦‍♂️ Trollok vagytok, vagy fogyatékosok?!

Szerintem inkább ti vagytok hisztérikus, férfigyűlölő, b@$zatlan hárpiák 😉


Kérdező, akkor szakíts és valósítsd meg a hőn vágyott életedet. De akkor tényleg hagyd a férfiakat! Nincsenek egyejszakás kalandok, randik, felhőztetett pasasok!


(Fél évet nemadok neked és utána megtörve fogsz rimánkodni a férfiakért...)

2021. febr. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
77%

A férfiak mocskolása? Érdekes, ez a kérdés semmiben nem különbözik az itteni incelek siránkozásától, őket mégsem pontozzátok le, sőt. Megsértődtök azon, hogy nőgyűlölőnek tartanak benneteket mert ti csak őszinték vagytok, de a nők nem bírják a kritikát.

Erre jön egy nő, akinek elege van a párkapcsolatokból a rossz tapasztalatai miatt, és azonnal hőbörögni kezdetek.

Ja, még valami. A kérdező nem mocskolta a férfiakat. Leírta, neki miért lenne jobb nélkülük. Ebben mi a baj? Minket sem zavar, ha valaki leírja, miért nem akar nőt, miért jobb neki egyedül. Van, akinek nem való párkapcsolat, bármilyen okból.

Azt hiszem, titeket az zavar a legjobban, hogy a kérdező ennek ellenére bármikor találna kapcsolatot. Igaz?

2021. febr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!