Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak èn gondolok hetero nőkènt arra, hogy jobb lenne az èletem fèrfiak nélkül?

Figyelt kérdés

Volt már pár kapcsolatom és jelenleg is 5.ève vagyok a párommal. Egyre inkább kiábrándulok az egèsz párkapcsolatosdiból és arra gondolok,milyen lenne az èletem ha egyedül lennèk. Megkímèlnèm magam a sok fejfájástól, vitáktól, attól, hogy nem úgy bánunk egymással, ahogy akarja a másik és mindig feljon 1-1 problèma. Nem is beszèlve a megcsalásról, átverèsről, elválástól 10-20 èv után, mert manapság már ez a megszokott.

Èlnèk egyedül a lakásomban,ahogy èn akarok, vagy egy barátnőmmel, velük kikapcsolódnèk, nyaralnèk élnèm az èletem, ha szerelni kell szerelőt hívok, ha hiányom van arra is csak kapnèk valakit... S nyugodt èletem lenne. Mert tudom,hogy nem ver át senki, nem nèznek más nőre mellettem stb stb és a többi ami mèg egy monogám kapcsolatban feljön.

Esküszöm, már a leszbikusság is eszembe jutott, mert a nők jobban megèrtik egymást 😂😂

Manapság meg már a gyerek témát is meglehet oldani... Szóval miért bajlódjak egy fèrfivel egész életemben?

25n


2021. febr. 12. 01:22
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
32%

Én is úgy gondolom férfiként, hogy jobb lenne az életem nők nélkül.

De dugni meg viszont szeretek, és sajnos az élethű szexrobotra várni kell még kb. 10 évet, úgyhogy addig is muszáj vagyok elviselni mindazt, ami a pinával együtt árukapcsolásként érkezik.

2021. febr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
30%
Hát, szerintem is legyél leszbi, a normális nők hálisten normálisak maradnak.
2021. febr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
18%

#25 Remek, semmi baj. Akkor maradj ugyanúgy egyedül, mint ahogy a kérdező tervezi. Még randizhattok is, hiszen mindketten csak a testi vágyak hűtésére terveztek kapcsolatot, valójában egyedül élni mindkettőtöknek jobb. Hol itt a gond?

Mondjuk még mindig az a különbség kettőtök között, hogy te undorral tekintesz a nőkre akikkel felesleges együtt lenni, ő meg szomorú, mert mindent beleadott és nem értékelték, de mindegy is már. Zsák a foltját, ez ennyire egyszerű.

2021. febr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
71%
Figyi, megmondom az oszintet, az ilyen tini szerelmekbol sose lesz egyutt megoregedes stb. Tok jo hogy egyutt vagytok meg minden, de latszik h nem vagy boldog vele. Szepen szakitani kell, masokat megismerni, mas rossz kapcsolatokba belekerulni, aztán ha ugy alakul a sok rosszbol tanulva talalni egy jo kapcsolatot. Azt meg az ápolni es megbecsulni. Ez a keplet, nem befordulni kell hanem realisan hozzaalni egy problémához
2021. febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
65%
🤦‍♀️
2021. febr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy benneragadtál egy rossz kapcsolatban és azt hiszed, hogy minden pasival ilyen lenne. Egy igazi jó kapcsolaban nincs fejfájás meg viták, meg egymással is jól tudtok bánni; a problémák nagyon ritkák, és együtt oldjátok meg őket, nem egymás ellen dolgoztok.
2021. febr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
81%

Én sosem értettem az ilyen jellegű rinyálást legyen szó férfiról vagy nőről. 2-3 rossz választás után úgy csináltok, mintha a világ összes férfiját/nőjét kipróbáltátok volna.

Az én környezetemben van pár ilyen nő, állandóan valami idiótát választanak (akiről nekem elsőre lejön, hogy egy marha, csak soha senki nem hallgat rám), aztán sírnak, hogy minden pasi hülye. Aztán még anyám is az én exem meg mostani párom csodájára jár, merthát ő nem hiszi el, hogy egy férfi főz a háztartásban, mert mind lusta disznó (érdekes, hogy én jópár férfit ismerek, aki a párkapcsolatában nem egy lusta disznó), hogy megbízható, stb. Hogy nekem vizsgaidőszakban semmit nem kellett csinálnom, mert minden házimunkát magára vállalt az exem? Hogy a határidős melókor szintén átvállalt mindent a párom? Hogy az éjszaka közepén is elmegy az éjjel-nappali gyógyszertárba nekem orrspray-ért? Pedig nekem az apám, a nagyapám meg a családom férfitagjai hulladékok voltak :D. Az exemre meg a páromra is azt tudom mondani, hogy náluk jobb társat aligha lehetne elképzelni.

Szóval azért, mert a párod megbízhatatlan, mert vele valami gondod van, attól még nem lesz az összes férfi egy szr alak. Ha te állandóan ilyenekbe futsz, akkor az a dolog titka, hogy egyrészt fejleszted az önismeredet, és emberismeretedet. Megtudni, neked mi kell, mit keresel egy férfiban, aztán egy dekát sem alább adni. A legtöbb emberen valójában elég hamar meg lehet látni, hogy milyen valójában, kevés az igazán jó manipulátor (nyilván vannak), csak sokan vakok rá, elnézik, merthogy jaj, annyi más jó tulajdonsága van, csak abba nem gondol bele, hogy 5 év múlva egy ilyen személyiséggel nem bír majd együtt lenni...

Szóval hagyd ezt az embert a fenébe, legyél szingli, úgyis arra vágysz, élj, de ne vetítsd ki a saját keserűségedet több milliárd emberre, mert nem ismered az összeset.

2021. febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
20%
Nekem megváltás volt, amikor nyitottam a lányok felé. Kölcsönösség, törődés, valódi szeretet és valódi szeretkezés. Csupa olyan dolog, amiket egy kapcsolat természetes részének képzelünk, de a férfiak még a szavak jelentésével sincsenek tisztában.
2021. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
es megis ki kenyszert arra, hogy a szar kapcsolatodban tengodj, a mas noket tatott szajjal bambulo tejbetok pasiddal? mi tart vissza attol, hogy egyedul elj, ferfi nelkul?
2021. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazán értem minek vagy kapcsolatban, ha ennyire nincs már semmi csak bosszankodás. Lépj ki.

Én a házasságban nem hiszem, a kapcsolatban még esetleg.

Ez a barátnős dolog jól hangzik, amíg 25 esetleg 30 vagy, de utána már elkezdenek lekopni a női ismerősök akik eljárogatnak mert családjuk lesz és nem igazán lesz erre idejük. A család pedig lehet egész lehet csonka.

Illetve jó, hogy nyugi van, de kérdés mennyire bírnád hosszú távon. Közös albi vagy összeköltözés pedig még most szuper, de 35-40 évesen már nem biztos, hogy találsz olyan 30-35-40 évest akivel megérted magad és nincs/nem akar saját lakást/házat, 20 évessel pedig valószínűleg nem ugyan ez lesz az igény.


"Esküszöm, már a leszbikusság is eszembe jutott, mert a nők jobban megèrtik egymást 😂😂"

Igen ez lehet viszont 2 dolgot írok.

A férfi és a nő nem érthetik meg egymást mert mindketten mást akarnak. A férfi a nőt, a nő a férfit.

A másik dolog pedig, hogy a leszbikusok körében már maga a válás 2x olyan valószínű mint a melegek között. Tehát én leszbikus ként sem tenném a kezem a tűzbe, hogy minden szuper lesz ha esik ha fúj.

2021. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!