Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak èn gondolok hetero nőkènt arra, hogy jobb lenne az èletem fèrfiak nélkül?

Figyelt kérdés

Volt már pár kapcsolatom és jelenleg is 5.ève vagyok a párommal. Egyre inkább kiábrándulok az egèsz párkapcsolatosdiból és arra gondolok,milyen lenne az èletem ha egyedül lennèk. Megkímèlnèm magam a sok fejfájástól, vitáktól, attól, hogy nem úgy bánunk egymással, ahogy akarja a másik és mindig feljon 1-1 problèma. Nem is beszèlve a megcsalásról, átverèsről, elválástól 10-20 èv után, mert manapság már ez a megszokott.

Èlnèk egyedül a lakásomban,ahogy èn akarok, vagy egy barátnőmmel, velük kikapcsolódnèk, nyaralnèk élnèm az èletem, ha szerelni kell szerelőt hívok, ha hiányom van arra is csak kapnèk valakit... S nyugodt èletem lenne. Mert tudom,hogy nem ver át senki, nem nèznek más nőre mellettem stb stb és a többi ami mèg egy monogám kapcsolatban feljön.

Esküszöm, már a leszbikusság is eszembe jutott, mert a nők jobban megèrtik egymást 😂😂

Manapság meg már a gyerek témát is meglehet oldani... Szóval miért bajlódjak egy fèrfivel egész életemben?

25n


2021. febr. 12. 01:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
26%
A férfiak is tudják, hogy xy nő jobban néz ki, mint a barátnőjük. Mindig van, aki szebb. A párkapcsolatban nem csak a kinézet számít, hanem viselkedés, beszélgetés, hozzáállás, az együtt töltő idő, érdeklődés, iq, eq stb. Ezen értékek átlagát nézik sokan. De ha neked csak a kinézet számít, akkor keres olyat, aki megfelel, azt lehet egy büdös bunkó, buta, lusta, de az is lehet udvarias lesz, okos és szorgalmas. Bármi lehet.
2021. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
83%
46-os: itt már régen nem ez a téma. Ennél kicsit komolyabb.
2021. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
26%
Mondogathatod kérdező, hogy szingliség FTW, de aki csak hajtogatja, az nem gondolja komolyan. Ha komolyan gondolnád, ez nem lenne kérdés. Nem bírnád pasi nélkül pár évnél tovább, pláne huszonévesen. Minimum lennének egyéjszakásaid. 30f
2021. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy lennének kalandjai. Itt nem ez a kérdés.
2021. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
50%
Hat nemtudom csajszi, de nekem az elettol elmegy a kedvem itt a sok hulyesegedet olvasva. Menj el psichologushoz, nem kell ez a nagy vilaffajdalom, csak mert eddig szarba nyultal nem jelenti azt hogy holnap is szarba fogsz. Eltudom kepzelni milyen fonyeremeny no lehetsz itt a kommentjeid alapjan... Biztos a pasid is halat ad az istennek hogy megszabaditsa a sors toled
2021. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!