Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féljek a páromtól, merjem ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féljek a páromtól, merjem ott hagyni?

Figyelt kérdés

Voltam már itt korábban is kérdéssel ezzel a témában. Lassan 2 éve vagyok a párommal ( ő a nő).

Azt érzem, hogy csak arra vagyok jó, hogy kicsit megkönnyítsem az életét anyagilag.

Folyton azzal támad hogy milyenek voltak az exeim, töröljem a nő ismerőseim facen, se baratok, se rokonok. Közben ő mindig azt mondja, Hogy sosem hibázott, de mégis le van kodolva a telefonja úgy hogy abban hiba nincs. Persze ő már titokban az enyémbe nézett.

Mindig csak akkor vagyok Jó, ha éppen veszek valamit vagy beszállok a fizetni valóba. Van gyereke akinek nem én vagyok az apja.

Aztán mostanában folyton azt mondogatja, hogy tönkre fog tenni, megkeseríti az életem. Félek, hogyha elhagyom akkor azonnal keresztbe tesz nekem a munkában vagy bárhol. Nem tudom mit tegyek. Beszelni nem igazan tudok vele, mert sosem lat be semmit.


2021. febr. 12. 07:01
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
91%

Maradj nyugodt 1 hétig a beszelgetéseitekről készíts hangfelvetelt úgy hogy ő meg a gyerek ne vegyék észre, közben szervezd a költözésedet aztán szakíts (amit szinten vegyél fel).

Ha félsz akkor konzultalj egy ügyvéddel, de nem hiszem hogy jogi lépést fog tenni a hölgy, ha mégis akkor ott a hangfelvétel ami bizonyítja a szándékát.

Olyasmit varrhat rad hogy bántottad a gyerekét/őt vagy loptál tőle, de ezeket a vádakat könnyű megdönteni. A munkahelyeden meg nem tud mit csinálni mert normalis helyen nem engedik kommunikalni a főnököddel, az elérhetőségét nem tudja, de ha mégis ilyet tesz akkor mi lesz? Találsz masik melót oda meg mar nem fog tudni menni.

A leghamarabb szabadulj meg tőle, mert így is szívsz és tönkretesz. Most gyakorolja az életedre a legnagyobb hatást.

2021. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja és fontos: ne ironizálj, ne provokald, ne fenyegesd, ne kiabálj amíg felveszed a beszélgetéseteket.
2021. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
91%

sztem tedd ki a szuret. eleve gyereke van, lehuz, birtokolni akar. ez a 3 kulon-kulon is hatalmas nagy red flag, de egyutt meg plane.


arrol nem is beszelve h zsarol.

2021. febr. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
21%

egyutt eltek? ha igen, akkor pakold ossze a cuccait dobozokba majd csereld le a zarat.


ha nem akkor csak siman ghostold.


ez a szuka nem erdemel tobbet.


legy ferfi!!!

2021. febr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
87%

Ne félj már egy ilyen nőtő. Csak szavakkal dobálóznak, nem fog neked ártani. Hagyd el aztán ha aggódsz, tiltsd le mindenhonnan és közöld vele, hogy bármi gyanúsat csinál, gondolkodás nélkül feljelented becsületsértésért. Az ilyesmi egyből bejön.


Meg amúgy mivel tudna neked ártani? Főleg munkahelyen...ilyesmihez úgy sem lenne bátorsága, ha kiderül, hogy kamuzik, nagyon rájárhat a rúd.

2021. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 FoxtrotLidérc ***** válasza:
79%

Keress róla valami kompromittálót, ami komolyan odab*sz neki. Fenyítsd le, ha utánad próbál nyúlni, kipakolsz az ismerősei, kollégái előtt, és akkor meglátja, milyen sz*r lesz neki.

Aláírom: Nem a legegyenesebb mód, de "vadállatot égő fáklyával tarthatsz vissza a legkönnyebben".

2021. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

Ő lakik a nőnél, aki albérletben él a gyerekével, a pasi meg nem áll jól anyagilag és 30-40 ezer Ft-al tud beszállni a költségekbe havonta és ki van akadva, amiért a nő édességeket és cukrot is vesz ebből a pénzből a gyereknek.

Éljen a szerelem!

2021. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
90%

Ezt hivják zsarolásnak.

Az pedig büncselekmény.

Jelentsd fel ,hogy nyoma legyen.Ha esetleg késöbb megpróbál besározni,akkor meg lesz az indíték.

Könnyen bírosági ügy lehet és azt nem mondom,hogy egyenesen szabadságvesztés,de feltételesig elmehet simán.

2021. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg - ha vagy olyan viszonyba a főnököddel - jelezheted neki, hogy van egy nő aki haragszik rád, ezért ártani akar. Ne lepődjön meg ha kap egy mocskolódó telefont rólad. Így elejét veheted a dolognak. Ha jó munkaerő vagy nem árthat. Magát járatja le.
2021. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:
Ő már biztosan csinált rólam hangfelvételt, messenger beszélgetésről stb. Csak ő úgymond felhúzott, provokált és egy idő után már kiborulok. Persze, hogy védjem magam. Ilyenkor feljebb emelem a hangom, de ettől több nem szokott lenni, sőt inkább csendben szoktam lenni, mert úgyis mindig neki van igaza.
2021. febr. 16. 06:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!