Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féljek a páromtól, merjem ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féljek a páromtól, merjem ott hagyni?

Figyelt kérdés

Voltam már itt korábban is kérdéssel ezzel a témában. Lassan 2 éve vagyok a párommal ( ő a nő).

Azt érzem, hogy csak arra vagyok jó, hogy kicsit megkönnyítsem az életét anyagilag.

Folyton azzal támad hogy milyenek voltak az exeim, töröljem a nő ismerőseim facen, se baratok, se rokonok. Közben ő mindig azt mondja, Hogy sosem hibázott, de mégis le van kodolva a telefonja úgy hogy abban hiba nincs. Persze ő már titokban az enyémbe nézett.

Mindig csak akkor vagyok Jó, ha éppen veszek valamit vagy beszállok a fizetni valóba. Van gyereke akinek nem én vagyok az apja.

Aztán mostanában folyton azt mondogatja, hogy tönkre fog tenni, megkeseríti az életem. Félek, hogyha elhagyom akkor azonnal keresztbe tesz nekem a munkában vagy bárhol. Nem tudom mit tegyek. Beszelni nem igazan tudok vele, mert sosem lat be semmit.


2021. febr. 12. 07:01
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy így kell élned, tudom milyen. :( De nem lesz következménye, ha elmész, nem tartozol felelősséggel.
2021. máj. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Sámán... ne fossá mán...
2021. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
95%

attól függ, hogy kényelmes-e ez így neked, vagy sem.

nem akarlak megsérteni, de valószínűleg nem vagytok túliskolázott emberek és az érzelmi intelligenciátok is közelít a nullához, ha nem tudjátok a problémáitokat egymással megbeszélni és kezelni.

sőt, valószínűleg valamilyen kölcsönös függésben vagytok egymástól, ha a problémáitok ellenére sem váltok külön, hanem inkább tovább keseregtek és balhéztok.

2021. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Én próbálnék beszélni, de nem lehet. Mindig neki kell igaza legyen.
2021. máj. 20. 07:18
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet a személyiségzavarosokkal beszélni. Nem rajtad múlik

Rajtad az múlik, hogy egy betegagyú, rosszindulatú, számító emberrel akarod e leéni az életedet áldozatszerepben, vagy jobb életet valasztasz magadnak,amire 80 évesen úgy tekintesz vissza hogy érdemes volt leélni mert többnyire boldog voltál,és olyan embereknek adtál szeretetet, akik megérdemelték és viszonozták.

2021. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

párotok otthagyni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem

(a vesszőket szabadon elhelyezheted a kívánt helyekre) :)

2021. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Igazából tartok is tőle, hogy valahol az életben keresztbe tenne nekem.
2021. máj. 21. 06:55
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

És most nem éppen keresztbe tesz neked? :D szedd már össze magad. Itt agonizálsz minimum fél éve, teszed föl ugyanazt a kérdést sokszor egymás után.

Mivel nincs pénzrd, nem mondom hogy menj pszichológushoz, de próbálj már legalább netről tanulni a bántalmazó kapcsolatokról meg a kapcsolatfüggőségről, jekentkezz be facebook csoportokba, pl nárcisztikusok áldozataihoz, biztos van jópár ilyen csoport, és valahogy keveredj már ki ebből.

Minden ilyen kapcsolat pontosan ugyanannak a forgatókönyvnek a mentém halad. Nem te vagy az egyetlen, aki fél. Próbálj erőt gyűjteni mások történeteiből, akik kikeveredtek már ebből.

Az ilyen elmebeteg bantalmazók mint a barátnőd, csak a nagyon primitív érzelmeket ismerik pl. Félelem. Ha te is elkezded őt fenyegetni pl rendőrséggel, gyámüggyel meg hogy bizonyítékaid vannak ellene (akkor is ha nimcsenek) meg fog ijedni. Ők a leleplezéstől félnek a legjobban. Tufjak magukról, hogy a külvilág felé megjátsszák magukat, és rettegnek hogy ez kiderül.

2021. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Még facebookozni sem tudok, allergiás rá.
2021. máj. 21. 17:27
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

mégis hogyan tudna egy nő keresztbe tenni egy férfinek? :D

fészbukozás helyett inkább csinálj valami hasznosat, főzőcskézz, sportolj, vagy barkácsolj...

2021. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!