Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féljek a páromtól, merjem ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féljek a páromtól, merjem ott hagyni?

Figyelt kérdés

Voltam már itt korábban is kérdéssel ezzel a témában. Lassan 2 éve vagyok a párommal ( ő a nő).

Azt érzem, hogy csak arra vagyok jó, hogy kicsit megkönnyítsem az életét anyagilag.

Folyton azzal támad hogy milyenek voltak az exeim, töröljem a nő ismerőseim facen, se baratok, se rokonok. Közben ő mindig azt mondja, Hogy sosem hibázott, de mégis le van kodolva a telefonja úgy hogy abban hiba nincs. Persze ő már titokban az enyémbe nézett.

Mindig csak akkor vagyok Jó, ha éppen veszek valamit vagy beszállok a fizetni valóba. Van gyereke akinek nem én vagyok az apja.

Aztán mostanában folyton azt mondogatja, hogy tönkre fog tenni, megkeseríti az életem. Félek, hogyha elhagyom akkor azonnal keresztbe tesz nekem a munkában vagy bárhol. Nem tudom mit tegyek. Beszelni nem igazan tudok vele, mert sosem lat be semmit.


2021. febr. 12. 07:01
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad provokalni, ne kommunikalj vele, lepj le azonnal.
2021. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szereted, minek vagy vele?
2021. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi lett?
2021. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

Ja, sztem féljél.Mást úgyse tudsz.

Meg tömjed a kölyköket édességgel.

Kaptál kismillió tanácsot.

Mire vársz?

Menjek, költöztesselek el? Vagy mondjam meg a csúnya néninek,hogy már nem fogsz több csokit venni a gyerekeknek?

Unom az ilyen emberek kérdéseit .

Mit csináljak????

Ott van!

Az összes kérdésed alatt hatezer válasz.

Egy se jó?


Mi a szart kezdenél az életeddel,ha egyszer lenne egy valóban komoly problémád???

Mondjuk egy hármasiker szülés után egyedül maradnál egy albérletben három újszülöttel...

Vagy egy betegség elvinne mindent, amiért dolgoztál?

Vagy a párod/gyereked kéne ápolni 24 órában.


Vagy bármi, amivel nap mint nap megküzdenek körülöttünk emberek...

Milyen választ vársz?

Milyen megoldás kéne?

Hagyjad már ezt a keresztbe rak témát?

Hova, kinek???

Neked?

Oda mész ahová akarsz, olyan független lehetsz.

Neki meg ott lóg a nyakán két gyerek két apától.

Szerinted kinek van vesztenivalója??

Hát nem neked

2021. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
azonnal tipli
2021. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 omba ***** válasza:
100%

A kiabálás nem bűncselekmény, ne töketlenkedj!

NEM tud neked ártani, csak látja, hogy ettől is megijedtél.

2021. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze a cuccaid aztán mond meg neki,hogy úgy erzed már nem szereted és vége. Ne nézz vissza. Tiltsad és töröld mindenhonnan. Vissza fogja édesgetni magát,de semmi nem fog változni.

Voltam ilyen helyzetben. Sőtt volt olyan,hogy 2 gyerekes anyuka ott könyörgött,hogy ne hagyjam el mert öngyilkos lesz.

Az ilyen emberektől meg kell szabadulni bármi áron!

2021. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagynod, ha nem akarsz tönkremenni lelkileg.
2021. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már nagyon sokszor megkérdezted. Milyen válaszra vársz? Hogy csoda fog történni? Nem fog. Neked kell összeszedned magad és lelépned. De kinézem belőled hogy csinálsz neki még egy gyereket és elveszed feleségül.
2021. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
csinálj titokban hangfelvételeket arról, amikor azzal fenyeget, hogy tönkretesz. utána dobd ki.
2021. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!