Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lefeküdtem többször a pasimmal úgy hogy nem tudtam hogy hív fertőzött. Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
A pasim 2 hónap után mondta el hogy hív fertőzött, azért ez nem egy eltitkolható dolog szerintem, minimum az első szex előtt el kéne mondani. Csak gumiban csináltuk (és nem szoptam le, mert nem hagyta), de akkor is teljesen ki vagyok borulva, dokihoz már bejelentkeztem, elvileg a nők fogékonyabbak rá. Elvesztettem irányába a bizalmamat és nem biztos hogy vele akarok maradni. Mit tegyek, kérlek segítsetek?! 25N

2021. febr. 12. 10:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
47%
Jelentsd fel, hagyd el. Lehetetlen és őrültség megbízni valakiben, aki ilyet tesz, a bizalom meg egy kapcsolat egyik alapköve.
2021. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 sandrisbp ***** válasza:
70%
Már elnézést, de ennyi hülye libát, mint a kommentelők többsége itt.... Ha a pasi szedi a gyógyszereit, gyakorlatilag nulla a vírus a vérében és a spermájában, még védekezés nélküli közösülésénél se fertőz! Orális szexnél amúgy sem igazolt, hogy átadható, mert a nyál elpusztítja a HIV vírust. Csókkal pláne nem terjed. Szóval nincs mitől félned - de ha mégis félsz, amit megértek, mert a HIV nem játék, menj el tesztre. Egyébként, ha a pasi az elején elmondja, nagyon valószínű, hogy szóba se állsz többé vele. Mindent megtett, hogy biztonságos legyen számodra a szex - vigyázott rád, és amikor már jelentettél neki valamit, őszinte volt, vállalta a kockázatot, hogy emiatt kidobod. Ha egyébként helyes és bízol benne, szerintem adj neki egy esélyt.
2021. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Pont te vagy a hülye!!!!!

Nézz esetleg utána jobban.

Csókkal: Íny problema esetén simán el lehet kapni. (Vérző íny)

Orális szex: Detto problemás az ínyvérzés.

Nyilvan nem magas az esély rá, de nem is elhanyagolható százalék. Az emberek többségének vérzik az ínye.


Masodszor pedig, ha szeded a HIV gyogyszert ha nem, JOGOM VAN TUDNI, ha HIV fertozott vagy, es le akarsz velem fekudni.



Ezen a mondaton meg aztan a "qurvaanyád" is kicsuszott a számon:

--> "Egyébként, ha a pasi az elején elmondja, nagyon valószínű, hogy szóba se állsz többé vele"


Igen, 100%, h elhajtotta volna.

De te komolyan úgy gondolod, hogy amiért a csaj elhajtotta volna...joga volt hazudni, es egy ilyen lényeges infót elhallgatni ???????!!!!!

Ez most komoly?????

Egyébként ha elszakad a gumi? Akkor mi van?

Nekem ez pl. nem olyan kockázat, mit szeretnék vállalni!

2021. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22, te gyökér, ez nem olyan dolog, hogy kamuzott a munkahelyéről, majd később bevallja az igazat, az semmi hatással nincs rám. Ez viszont komoly egészségügyi kockázatot jelent rám nézve, egyszerűen nincs joga önhatalmúlag dönteni arról, hogy én mit szeretnek bevállalni vagy mit nem. Száz százalék, hogy feljelenteném a barmot. Léteznek HIV+ társkeresők, járjon a saját fajtával, ne az én biztonságomat kockáztatassa. Eszem megáll mekkora nyomorékok léteznek, akik kb Istent játszanak, hogy majd ők eldöntik, te mitől tarts és kivel élj nemi életet.
2021. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 sandrisbp ***** válasza:
Kedves hozzászólók, ha nem homofób magyar oldalakról tájékozódnátok, hanem angol nyelvű amerikai oldalakról, akkor tudnátok, hogy csókkal NEM terjed, lásd pl. itt: [link] sőt, orális szexszel történő terjedés valószínűsége is nagyon alacsony, igazolt esetei sincsenek - még a konzervatív NHS oldala is azt mondja, a fertőződés esélye relatíve alacsony. [link] De higgyetek, amit akartok. Feladtam. A gyökér.
2021. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Gyorsan megnyugtatom az aggódó válaszolókat! Negatív lett a tesztem, nem kaptam el! Nem jelentettem fel, megbeszéltük a dolgot, megértette az álláspontom, és békében váltunk el.
2021. márc. 5. 19:15
 27/28 anonim ***** válasza:

Ha van egy nyilt seb a szádban, akkor nem elhanyagolhato. Fel tudod ezt fogni???? Ertem, hogy nincs dokumentált eset, de ha logikusan végig gondolod, (te kretén) akkor eljutna az agyad odáig, hogy a vérző íny az egy nyilt seb!!!!

Gondolom te is HIV fertozott vagy... Nincs ezzel baj, csak qurvara nincs jogod megmondani bárkinek, hogy mi az elfogadható kockazat es mi nem az. Ertem, hogy a csávo amelyik hazudott, annak ez elfogadható, a kerdezőnek viszont egyaltalán nem! Mároedig joga lett volna tudni, hogy azonnal lapátra tehesse a pasit

2021. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ember szájába számtalan apró seb van, ami nem is látható, fogínynél stb
2021. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!