Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmi kapcsolatba beleférnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatba beleférnek már az elején az ilyen 3-4-5 napos szünetek? Ha nincs senkije? 26n

Figyelt kérdés

Elvileg nincs senkije. Ezt nagyon határozottan állitja.

De kifogásokat kapok.


Eleinte nagyon szenvedélyes, különleges es jo kis vad szex volt köztünk. Illetve van és lenne is, HA lehetne.

De..

Fáradt, kicsit rossz a közérzete stb ezek jönnek mostanában.


Én joformán naponta kétnaponta akarnám. Állandoan bennem van az a feszko.


Nekem ugy tűnik mintha kb egy hete nem lettünk volna együtt de visszaolvasva látom hogy 2 napja voltunk egyutt, ugy, hogy nem akar holnap és lehet utána sem..


Miközben azt állitja a szex az kell neki nagyon is. Illetve én.


De fáradt.


Első alkalmi kapcsolatom. Nem szoktam ehhez hozzá. Nem ismerem.

Általában alkalmi kapcsolatokban heti hányszor van szex? Vagy én vagyok eltévedve hogy min.2 naponta 3 naponta kellene?


Vagy most akkor tényleg bizhatok benne hogy csak én vagyok? Jelenleg én ezt elhiszem valamiért. Határozott általában komolyan is beszél és korrekt engem sem hülyít.


Csak nem értem mi van vele mikor én meg itt "epekedem"utána:(



#alkalmi kapcsolatban szex gyakorisága
2021. febr. 18. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:

Nem tudom átvilágitani hogy tudjak mindent de már lassan az agyára megyek ilyenekkel hogy nemhiszem hogy fáradt. Kiaksztom teljesen.

Tegnap azt irta majd idővel ugyis megismerem jobban. Nem kell tartani. Az idő megoldja szerinte.

2021. febr. 19. 07:44
 32/78 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rá vagy akaszkodva, ráadásul te nem csak szexet akarsz. Minden nap vele lennél, megfullad. Pasiban sincs mindenkinek ekkora étvágya.

Minek kérdezgeted egyáltalán, hogy van-e valakije? Nagyon gáz. Nem vagytok együtt, egy szexkapcsolat meg arról szól, hogy szinglik vagytok, akik ha szexelni akarnak akkor tudják hogy kinek szóljanak. Ha ő mással is akar, akkor mással is csinálja és az ég világon semmi közöd hozzá.

Te meg ellenőrizgeted, mintha együtt lennétek.

2021. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az elején rosszul működik az alkalmi kapcsolat, nem kapod meg amire szükséged van, szerintem érdemes lezárni. Keress olyan férfit, akinek hozzád hasonló a szexuális étvágya, mert a jelenlegi idővel csak rosszabb lesz!
2021. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
95%

Miért van az, hogy az ÖSSZES nő aki szexkapcsolatban van többet lát bele mint ami?!

SZEXKAPCSOLAT! Ergo akkor megy amikor kanos és kedve van hozzád.

Nem tartozik neked sem beszámolóval sem felelősséggel.

Csak megdugni megy.

2021. febr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 A kérdező kommentje:

Minek kérdezgetem? Nem akarok elkapni pl semmit más nőktől!!

És határozottan leszögezi hogy de nincs más.

De erre itt meg állandoan azt irják hogy attol lehet meg stb.


Nem ismerem annyira, hogy tudjam milyen az étvágya. Erről is probáltam vele beszélni. Ezen is kiakadt hogy szexre??hogyne szeretnè a szexet?? Pláne velem. Azt mondta nekem az egész lényemnek olyan a szexuális kisugárzása hogy meg van eszve. Hogy jutnak ilyenek az eszembe egyáltalán?


Nem is merek neki irni komolyan. Már csak annyit akarnék kérdezni hogy jobban van minden oké (tekintve hogy minden nyűgje van a napokban), már ezt sem merem megkérdezni.


Várom hogy "elővegyen".es teljesen meg vagyok lőve ezzel.

Hogy nem tudom mi van. Azaz azután megint 5 nap szunet vagy hogy?

2021. febr. 19. 08:25
 36/78 A kérdező kommentje:

*jobban van e

Ha ezt megkérdezném kapásbol vágnà hogy már kéne megint. Nem akarok az agyára menni

2021. febr. 19. 08:27
 37/78 A kérdező kommentje:
Ma van a 3.nap. hogy itt tartunk.szex után.
2021. febr. 19. 08:29
 38/78 A kérdező kommentje:
Alkalmi kapcsokatban kell titkolnom azt hogy kell a szex. Eszem megáll.
2021. febr. 19. 08:30
 39/78 A kérdező kommentje:
Ja es most csakna szex miatt járnom kellene valakivel? Akkor ha az alkalmi kapcsolatok ilyenek? Ez ogy komoly??
2021. febr. 19. 08:36
 40/78 anonim ***** válasza:
74%
5 komment, anélkül, hogy bárki is írna... Biztos nincs veled gond. Ha jól nézel ki, én szexelek veled.
2021. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!