Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmi kapcsolatba beleférnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatba beleférnek már az elején az ilyen 3-4-5 napos szünetek? Ha nincs senkije? 26n

Figyelt kérdés

Elvileg nincs senkije. Ezt nagyon határozottan állitja.

De kifogásokat kapok.


Eleinte nagyon szenvedélyes, különleges es jo kis vad szex volt köztünk. Illetve van és lenne is, HA lehetne.

De..

Fáradt, kicsit rossz a közérzete stb ezek jönnek mostanában.


Én joformán naponta kétnaponta akarnám. Állandoan bennem van az a feszko.


Nekem ugy tűnik mintha kb egy hete nem lettünk volna együtt de visszaolvasva látom hogy 2 napja voltunk egyutt, ugy, hogy nem akar holnap és lehet utána sem..


Miközben azt állitja a szex az kell neki nagyon is. Illetve én.


De fáradt.


Első alkalmi kapcsolatom. Nem szoktam ehhez hozzá. Nem ismerem.

Általában alkalmi kapcsolatokban heti hányszor van szex? Vagy én vagyok eltévedve hogy min.2 naponta 3 naponta kellene?


Vagy most akkor tényleg bizhatok benne hogy csak én vagyok? Jelenleg én ezt elhiszem valamiért. Határozott általában komolyan is beszél és korrekt engem sem hülyít.


Csak nem értem mi van vele mikor én meg itt "epekedem"utána:(



#alkalmi kapcsolatban szex gyakorisága
2021. febr. 18. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:

Nah màra szerintem kihisztiztem magam megint

Szép napot mindenkinek

2021. febr. 19. 09:21
 52/78 anonim ***** válasza:
Most is az, csak nyomi vagy.
2021. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 A kérdező kommentje:

Ez gyk..

Ki tudja kik irogatnak honnan meg stb.

Más oldalakon legalább vannak képek. Adatok. Meg a sok olyan srác, aki nem bízik meg abban, ha egy nő ráir. Ezert is fáraszt.

2021. febr. 19. 09:23
 54/78 anonim ***** válasza:
100%
Csak kifogásolsz.
2021. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 A kérdező kommentje:

Nem csak probáltam már ezt a neten is ill probálom

-egyik ronda

-másik idiota (sok ilyen van amugy)sirva röhögős smilek popsiképet kér,(de majd a neten random dobàlom mindekire...sik hülyék), totàl pancserek alkalmi kapcsolathoz már az elején latszik hogy dedó a szint

-bizalmatlanok, mert a nő akar vmit és innenstől Error.


Nagyon sokan elbuknak csupán annyin is, hogy egyszeruen nem tetszik.


Kibuktam mára jobb ha lépek.

2021. febr. 19. 09:42
 56/78 A kérdező kommentje:

Akivel meg igy kapcsolatban vagyok teljes mértékben fel van ehhez nőve. Nem idiotáskodik, nem határozatlankodik, simán "tárgyalókepes", helyén kezel mindent és jol csinàlja.


Igazábol tényleg nem lehetne semmi bajom.

De ezt az exben is gyűlöltem. A szexmentességet. Ill hogy nekem kellett jobban. Ki is akadtam ezen már az elején is. De jo hogy vége tényleg.

2021. febr. 19. 09:53
 57/78 anonim ***** válasza:
96%
Hihetetlen, hogy miféle nőket képesek a férfiak megdugni :D
2021. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:

Egészséges nő vagyok akinek szüksége van szexre.

Hát soknak hihetetlen tényleg.ezert is nehéz találni vkit.


Itt sem hiszi el a válaszadok fele. Biztos feltekeny vagyok meg minden :D

2021. febr. 19. 10:11
 59/78 A kérdező kommentje:

*sokaknak hihetetlen

Fentebb le is vezettem a netes megprobaltatásaim alatt

2021. febr. 19. 10:12
 60/78 A kérdező kommentje:
Még annyit nemhogy féltékeny nem vagyok hanem kezdem gyűlölni. Komoly lesz igy a szex :Dde az meg jo vele :D
2021. febr. 19. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!