Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmi kapcsolatba beleférnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatba beleférnek már az elején az ilyen 3-4-5 napos szünetek? Ha nincs senkije? 26n

Figyelt kérdés

Elvileg nincs senkije. Ezt nagyon határozottan állitja.

De kifogásokat kapok.


Eleinte nagyon szenvedélyes, különleges es jo kis vad szex volt köztünk. Illetve van és lenne is, HA lehetne.

De..

Fáradt, kicsit rossz a közérzete stb ezek jönnek mostanában.


Én joformán naponta kétnaponta akarnám. Állandoan bennem van az a feszko.


Nekem ugy tűnik mintha kb egy hete nem lettünk volna együtt de visszaolvasva látom hogy 2 napja voltunk egyutt, ugy, hogy nem akar holnap és lehet utána sem..


Miközben azt állitja a szex az kell neki nagyon is. Illetve én.


De fáradt.


Első alkalmi kapcsolatom. Nem szoktam ehhez hozzá. Nem ismerem.

Általában alkalmi kapcsolatokban heti hányszor van szex? Vagy én vagyok eltévedve hogy min.2 naponta 3 naponta kellene?


Vagy most akkor tényleg bizhatok benne hogy csak én vagyok? Jelenleg én ezt elhiszem valamiért. Határozott általában komolyan is beszél és korrekt engem sem hülyít.


Csak nem értem mi van vele mikor én meg itt "epekedem"utána:(



#alkalmi kapcsolatban szex gyakorisága
2021. febr. 18. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

"Aztan a következőt es következőt is cserélgessem mert ilyenek?" kérdésedre a válasz:

Nem kell cserélgetned, az elején szögezd le a szükségleteidet, és ha a pasi nem olyan akkor elköszönsz tőle. Nem kell mindenkivel lefeküdni.


A másik: a normál kapcsolatokban is csak az elején van mindennap szex, és talán még az összeköltözés elején. 2-3 napot még nem nevezném szexmentességnek. Ha nem jó neked ez a kapcsolat, lépj ki belőle. Neked sem tesz jót.

2021. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 A kérdező kommentje:

Kilépnék, de azzal magamnak lőnék öngólt a szexmentességbe.

Ez köt hozzá. Eleve ezért is ismertem meg.


Köszi a segitő tanácsod csak nem könnyű. Nagyon ritka az akivel normalisan higgadtan meg lehetne beszélni szimplán csak ennyit is, hogy szeretnék alkalmit. Neki jo e. És pont.

Kálvària az egész. Amit leirtam. Nincsenek ehhez nagyon sokan felnőve. Nem képesek erre. Vagy nem tetszik. Vagy vagy vagy.


És mégcsak nem is kapcsolatot keresek. Mi lenne, ha arra vágynék??:D

2021. febr. 19. 11:12
 63/78 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy a pasik se d**ógépek ám. Nekem is volt szexkapcsolatom egy olyan sráccal, aki külföldön dolgozott és havi 1 hétvégét volt itthon. Aztán képzeld volt, hogy 2 hónapig nem volt szex, mert amikor hazajött hol neki, hol nekem nem volt jó az időpont. Érdekes módon egyikünk se hisztizett.

Fel kéne fognod, hogy attól mert belement veled egy szexkapcsolatba, még neki is megvan a saját élete és nem te leszel a fő prioritás.

Amúgy meg már leírták előttem, ha neked ez nem tetszik és több szexre vágysz, akkor keress mást.

2021. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
100%
Te abszolút nem vagy felnőve a szexkapcsolatra, de még a sima párkapcsolatra sem. Ezért vagy egyedül. Nem véletlenül. A kor csak egy szám, ami nálad nagyon is látható. Hiába erőlteted, a fószer nem akar tőled semmit sem. Leépített. Megdugott párszor és ennyi. Tovább lépett. Te nem vagy erre képes. Csak a kifogásokat írod és hogy neked többre van szükséged ennél ami most van. Össze keverted a csak egypár dugást a párkapcsolattal. Nem kell ebből kilépned, megtette már a fószer anélkül hogy tudnál róla.
2021. febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:

Azert vagyok egyedül mert nem tudom belerohanni semmibe.

Alkalmit sem találok nemhogy mást.

Akivel stimmelne valami.


Oksi köszi 63# kapizsgálom már.

2021. febr. 19. 11:46
 66/78 A kérdező kommentje:
Próbálom tiszteletben tartani és hagyni élni.
2021. febr. 19. 11:48
 67/78 A kérdező kommentje:

De cuki megirtan ezeket neki :)

Hogy hagyom élni stb bocsánat ha sok voltam.


Erre ő: jesszusom mit tettem???


:D

2021. febr. 19. 11:52
 68/78 A kérdező kommentje:

És már jön is..:D

Na ez az ez kell :)

2021. febr. 19. 11:55
 69/78 anonim ***** válasza:
100%
A válaszaid alapján elég furán viselkedsz. Ez most vagy kamu vagy fejben tényleg nincs minden rendben veled.
2021. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:
Azaz? Mire gondolsz? Legyszi fejtsd ki
2021. febr. 19. 12:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!