Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmi kapcsolatba beleférnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatba beleférnek már az elején az ilyen 3-4-5 napos szünetek? Ha nincs senkije? 26n

Figyelt kérdés

Elvileg nincs senkije. Ezt nagyon határozottan állitja.

De kifogásokat kapok.


Eleinte nagyon szenvedélyes, különleges es jo kis vad szex volt köztünk. Illetve van és lenne is, HA lehetne.

De..

Fáradt, kicsit rossz a közérzete stb ezek jönnek mostanában.


Én joformán naponta kétnaponta akarnám. Állandoan bennem van az a feszko.


Nekem ugy tűnik mintha kb egy hete nem lettünk volna együtt de visszaolvasva látom hogy 2 napja voltunk egyutt, ugy, hogy nem akar holnap és lehet utána sem..


Miközben azt állitja a szex az kell neki nagyon is. Illetve én.


De fáradt.


Első alkalmi kapcsolatom. Nem szoktam ehhez hozzá. Nem ismerem.

Általában alkalmi kapcsolatokban heti hányszor van szex? Vagy én vagyok eltévedve hogy min.2 naponta 3 naponta kellene?


Vagy most akkor tényleg bizhatok benne hogy csak én vagyok? Jelenleg én ezt elhiszem valamiért. Határozott általában komolyan is beszél és korrekt engem sem hülyít.


Csak nem értem mi van vele mikor én meg itt "epekedem"utána:(



#alkalmi kapcsolatban szex gyakorisága
2021. febr. 18. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
69%

Látom nem tudod feldogozni, hogy nem a te puncid körül forog a világ. 😂

Jól látszik, hogy simán elmebeteg vagy, gondolom a kérdés is kitaláció . A stílusod nagyon hasonlít egy hasonló kérdéshez írt kommentelőhöz de lusta vagyok visszakeresni.

Szóval pszichológus... gyorsan.

2021. febr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 A kérdező kommentje:

Nem találok mást.eléggé szeparàlt helyen élek azaz nincsenek nagyon férfinak nevezhető fèrfiak.

Meg amugy türelmem sincs a pasikhoz, ezek után pláne, ráadásul hogy most kezdjem megint ezt előlről, kivívni a bizalmát egy másiknak, magyarázkodni, aztán vagy benne van vagy nem.

A mostani a legszuperebb.

Elmondtam mi van, annyit mondott csak, "Értem. Rendben."

Ennyi és ő maga teljesen elég volt.


Talán ezba kulcs. NINCS egyszerűen türelmem.

2021. febr. 19. 08:51
 43/78 anonim ***** válasza:
90%

Kétségbe van esve a kérdező hogy mást is dug mellette , ezért akaszkodsz rá ennyire, hogy sűrűn találkozhattok. 🤣 holott ez is az igazság.dolgozd fel hogy melletted másokkal is dug. Ezért "fáradt"

Nyilván nem fogja ezt elmondani, mert így neked nem jó és ezt ő nagyon is jól tudja. Látja rajtad hogy oda vagy érte és te többet akarsz szexkapcsolatnál. Ezért vagy kioffolva, leépítve nála. Már megvan az új nő neki. Fogd fel, te csak szexre vagy használva! 🤣

2021. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
Én elmegyek hozzád.
2021. febr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:

43 nagyon tévedsz. Talan vmi feltekeny tipus lehetsz es magadbol indulsz ki.

En nem vagyok féltékeny tipus. Kapcsolatokban megesett már, hogy kiidegeltem ilyenen magam hát ezert sem kell a kapcsolat..fenének nem hiányzik ez! nekem csak AZ kell ami Jo!


Ő azt mondta rendben benne van.


44# nem adhatom ki magam:(

Státuszom van meg minden amit el tudsz képzelni. Rolam ezt nem tudja senki. Irto fontos nekem a névtelenség, meg minden ami ehhez köthető. Nyiltan nem vállalhatom ezt fel.


A mostani srácnál pl neveket sem tud kiket ismerek. Mégcsak közös ismerősökről sem témázunk.

2021. febr. 19. 09:11
 46/78 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanod a neved.
2021. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:
Sőt. Szinte semmit nem tud rolam csak amiket elmondok. Es ez igy is van jol.
2021. febr. 19. 09:14
 48/78 A kérdező kommentje:
De a lakhely is gáz eleve
2021. febr. 19. 09:14
 49/78 anonim ***** válasza:
Neked semmi nem jó ...
2021. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:

Hàt jah kb

Es de mennyire egyszerűen megoldhato lenne pedig ha a mostani nem bonyolitaná tul.

2021. febr. 19. 09:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!