Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha a párotok miatt kapnátok egy ilyen figyelmeztetést?

Figyelt kérdés
Egy társasházban élünk, ahol van portaszolgálat. Hónapok óta megy a "harc" a szomszédokkal, hogy ne zajongjanak, fürödjenek, hangoskodjanak, nevetgéljenek éjszaka, mert nem tudunk aludni. Panaszoltuk a vezetőség felé, semmit nem léptek. A párom erre kigondolt valamit és véghezvitte. (konkrétan egy üzenetet hagyott a szomszéd ajtaján) Próbáltam nyugtatgani, hogy ezt talán mégsem kéne, de csak ment a saját feje után. Míg egy nap körlevelet kaptak a lakók, köztük mi is, hogy tudomásuk van a levélről a portásoknak, és már a rendőrséget is bevonták a dologba. Én dühös vagyok, mert szóltam neki, hogy nyugodjon le.
2021. febr. 24. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakítanék, hanem állj ki mellette.

Vagyonőrként mondom:

Az eljárás a következő lett volna.


Önbíráskodás nem valósult meg, de az egyhe fenyegetés, illetve célzás rá, megállhatja a helyét.(Komoly ügy nem lesz belőle, emiatt nem kell aggódni.)Csak legközelebb ne így!

A barátod nem intézkedésre jogosult hatósági szerv. A vagyonőr sem ebben az esetben.Annyiban, hogy csupán felszólíthatja az illető személyt a zavaró magatartás abbahagyására,a szolgálati naplóba bekerül, aminek nyoma marad, és egy hívatalos dokumentum, amit figyelembe vesznek. Pontosan mikor, kik, mit, hányszor.. Figyelmeztethet, de lakásba nem mehet be,mert az magánlaksértés. Kényszerítést nem alkalmazhat ebben az esetben, viszont joga van értesíteni a rendőrséget.De ezt a párod (többszöri figyelmeztetés után is megtehette volna) .

A rendőrség csentháborítás miatt indíthat eljárást.

2021. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség egy darab paoír miatt? Ostoba egy házban lakhatsz. Máshol ez a normális.
2021. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor innentől minden egyes alkalommal rájuk kell hívni a rendőrséget (vagy aki ez ügyben illetékes) csendháborítás miatt.

Az meg azért egyértelmű, hogy egy levélben volt-e bántalmazás, fenyegetés, vagy sem.

2021. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A stílusa és az írásjelek mondták, hogy agresszív, amit meg írt, inkább sértő mint fenyegető. Persze örülök, ha kiáll értünk, csak jobban örülnék, ha csapkodás meg kiborulás helyett négyszemközt beszélne velük pl. Köszönöm a tanácsokat is!
2021. febr. 25. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!