Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a nő, aki szeretője lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki szeretője lesz egy nős férfinak, és végül a férfi elhagyja miatta a családját...? többi lent

Figyelt kérdés
De előtte a férfi becsapta a volt feleségét, hazudozott neki, csak akkor vállalta fel, hogy szeretője van, amikor már biztos volt benne, hogy le fog lépni. Szóval ezek a nők nem félnek attól, hogy a pasi majd velük is pont ilyen gerinctelen módon fog viselkedni? Hogy nem lezárja a rosszul működő kapcsolatot, és utána kezd újat, hanem félre fog lépni mellette is?
2021. márc. 7. 07:07
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
62%

19# Amint mondta,hogy ne mutatkozzunk együtt az utcán,meg estefelé nem találkozhatunk azonnal tudtam,hogy nős,valószínűleg szereti is a feleségét és engem hülyít."

Ezt te magad sem gondoltad komolyan. Szereti a nejét, de veled szeretne ágyba bújni. Dehogy szereti :D


De ne add fel amúgy. Minden korosztályban vannak szabadok, szóval hajrá :)

2021. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
39%

21-es jelenleg elég boldog párkapcsolatban élek pár éve.


Visszaköltöztem oda,ahol felnőttem rá,fél éve a közértbe mindig akkor mentem le,abban a fél percben,amikor ő is jött pedig mindig máskor,hol reggel,hol délben,hol este és ez 3 héten keresztül minden nap így volt.Na és leragadtunk pár órára együtt.


3 hét után pedig ez megszűnt ,de bevártuk egymást tudtuk,hogy a másik jön.

2021. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
37%

22# mármint bevártátok egymást az életben, vagy a közértben? :)

Nem tiszta

2021. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
54%

Az a nő, aki megbocsájt a lebukott férjének és visszafogadja, miután tudja, hogy hónapokig/évekig csalta, mire számít? Azt hiszi, hogy többet nem fogja megcsalni? Pedig de. És ez sokkal gyakoribb 😉

Szerető esetében sokkal kisebb az esély, hogy őt is meg fogja, mivel az egy másik kapcsolat. Különböző okok állhatnak a háttérben, amiért megcsalta az elsőt, és nem biztos, hogy az a másodiknál is jelen lesz. Ráadásul aki a szeretője volt, tudja, hogy verte át a másikat, tehát nagyobb eséllyel észreveszi, mint a feleség, aki évekig vak volt.

2021. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
35%

"Az a nő, aki megbocsájt a lebukott férjének és visszafogadja, miután tudja, hogy hónapokig/évekig csalta, mire számít?"


azok a nők kérlek, aki utána beköltöznek a gyakori kérdések oldalra és minden megcsalós és szeretős posztnál savazzák a kérdezőt, tök mindegy mit kérdez :D Itt akármit olvasok, mindig jönnek elő és próbálják tonnányi röhögös smiley-val bizonygatni, hogy a szerető volt átvágva, mert őket válaszotta...Elképesztő mennyire nincs bennük tartás. Miközben a legtöbb szerető pont azért vág bele, mert neki is így kényelmes és a legelejétől tud a feleségről, ő valóban azt próbálja elhitetni magával, hogy nem-nem, őt szereti és miközben másokat kúrogatott, csak rá gondolt :D

2021. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom, nyilván az ember mindig szereti azt hinni, hogy majd a karma megoldja és mindenki megkapja a méltó büntit, de az esetek többségében mindig sokkal jobb lesz minden azzal az újjal, akire le lett cserélve a korábbi partner, a volt partner meg csak főljön a saját levében, ahogy akar, vagy lépjen tovább nem azon rágódva, hogy mit csinál a másik, milyen a kapcsolata.

Én is jártam így ,illetve több családtagom, ismerősöm.

Esetemben az exem még mindig azzal a nővel van, már évek óta és boldogok, szerencsére én is tovsbb léptem, bár egy ideig én is vártam azért, hogy az új lánnyal is megteszi, dehát arra várhattam volna nyugodtan..én is boldog kapcsolatban élek azóta, őket meg mar letojom. :D

Akkor volt még egy ilyen, nevezzük Jolánnak. Vele 30 éve történt meg, ő egy idősebb hölgy. Az egész életét az incidens utsn azzal töltötte, hogy ekézte a volt férjét, várta hogy megbüntesse Isten, ő főtt a saját levében, közben a férfi leélt egy életet és nagyon boldogan, szépen megöregedett az új nő mellett, lett új családja, a halálos ágyánál is ő volt ott. Jolán élete meg egy tragédia volt, besavanyodott és egyedül öregedett meg.

Volt egy harmadik eset, nevezzük őt Margitnak. Margit amint megtudta hogy félrekúr a férje, félrekúrt ő is. Mindketten leléptek az új partnerrel, akikkel tizenévig boldogok voltak utána.

4. Eset: Béla elhagyta Irént 15 év házasság és egy gyermek után. Egy 18 éves tanítványával lépett le a 45 éves férfi. Ennek 5 éve, azóta boldog a lánnyal, együtt élnek, gyermeket várnak. Irén pedig hozzáment egy nagyon rendes pasihoz, akivel sokkal jobban összeillik, és a hozott gyerekekkel szep nagy család lettek.

A tanulság: qrvára nem biztos, hogy az új nővel is megteszi, de a te hozzáállásodon múlik, mennyire darál be a sztori, egy egész életet el tud ugyanis rontani ez a mentalitás, hogy jaj mi van a másikkal.

2021. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
43%
Én szeretőből lettem feleség és nem, nem félek. Nagyon leegyszerűsítve, míg a volt feleségben 0 izgalom és 0 ambíció volt, bennem megtalálható mindkettő. Nekem a férje nem egy pénztárca és nem egy gazdatest. A férjemet szeretem annyira, hogy lehetővé tettem számára a világ felfedezését, többek között azzal, hogy jó munkám van. Egyébként pedig azért is nyugodt vagyok, mert ha mégis előfordulna ilyen (erre nagyon kevés esélyt adok), akkor elválok. Van saját egzisztenciám és hiszek annyira magamban és a képességeimben, hogy ilyen esetben is megállnék a lábamon. A volt feleség azért kapaszkodott a páromba, mert élete 42 éve alatt - dobpergés - egy érettségit sikerült összehozni, jó anyagi körülmények mellett.
2021. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
52%

Olyan jót multatok, hogy ilyen passzív agresszív módon pontozzák le azokat, akik nyíltan vállalják, hogy szeretőkből lettek feleségek.

Ezt a fájdalmat :)

2021. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
70%

De 27-es akkor ha 0 ambició és 0 izgalom volt benne miért vette feleségül?Nem gondolod,hogy ciki rá nézve?


Én nem pontoztalak le egyébként,de akkor is,igazából a kapcsolatban te vagy a "férfi"

2021. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például a dobpergés nem tetszett. Soha nem nézek le senkit, és nem értem, hogy emberek csak úgy lenéznek bárkit is, bármiért. Erre van egy mondás: "nagyon magasról lehet nagyot esni".

Sem a szeretőt, sem a feleséget nem kell lenézni. Inkább a megcsaló fél az aki pofátlanul hazudik, és senki ne legyen biztos abban, hogy őt nem fogja a párja megcsalni. Az az ember aki így oldja meg a problémáit, az később is ilyen lesz, ilyen a személyisége. Gyönyörű szép nőket is csaltak már meg, vagy tartottak mellettük szeretőt.

2021. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!