Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a nő, aki szeretője lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki szeretője lesz egy nős férfinak, és végül a férfi elhagyja miatta a családját...? többi lent

Figyelt kérdés
De előtte a férfi becsapta a volt feleségét, hazudozott neki, csak akkor vállalta fel, hogy szeretője van, amikor már biztos volt benne, hogy le fog lépni. Szóval ezek a nők nem félnek attól, hogy a pasi majd velük is pont ilyen gerinctelen módon fog viselkedni? Hogy nem lezárja a rosszul működő kapcsolatot, és utána kezd újat, hanem félre fog lépni mellette is?
2021. márc. 7. 07:07
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
60%

De igen,én is úgy gondolom,ha miattam elhagyja a családját engem is el fog hagyni.


Nem érzem biztonságban magam vele,csakis szingli férfival jövök össze.


Nálam egyébként a szerető cikibb,mint egy örömlány.Apámnak 30 éve van egy állandó szeretője,persze azért,mert olyan beosztása van stb és a háta mögött undorítóan beszél róla,miközben a szemébe nyalizik.

2021. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
7: "Én is tudok olyan kapcsolatra példát a környezetemben, hogy viszálykodó házasság és válás után találta meg egy férfi a párját, s már 15 éve vele van, esetükben" Más dolog, ha UTÁNA találta meg, azzal nincs semmi gond. Az én kérdésem arra vonatkozik, hogy ha még a kapcsolat lezárása ELŐTT bukkan fel a szerető.
2021. márc. 7. 08:43
 13/46 anonim ***** válasza:
68%

Azt hiszik, hogy ők különlegesek, megadják azt, amit a feleség nem tud. Több szex, fiatalabb, vonzóbb, kedvesebb, majd ő megmutatja.

Sok esetben akkor "választja őt" a férj, mikor a felesége kidobja. De elhiszi, hogy ő nyert, ő a jobb.

Aztán jön a meglepetés, hogy a lopott órák alatt izgalmas szerető teljesen más lakva. Lehet, hogy nem véletlenül volt a felesége mindig rosszkedvű, nem ok nélkül vitázott mindig.


Nem olyan bonyolult egy ilyen helyzet. Van két nő, és mindkettő elhiszi egy görény pasinak, hogy ő különleges, csak őt szereti, a másik nem számít.

2021. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
88%

Vannak helyzetek, amikor képesek vagyunk változtatni az életünkön, a hozzáállásunkon, igen ám, de a hazudozás, az jellemhiba. Aki nekem hazudik, az másnak is hazudik. Vannak kétszinű emberek, ezek ilyenek voltak és lesznek. Csak egy pl. egy nagyon közeli barátnő 20 éven keresztül teljesen más képet festett le magáról, a családjáról. Mint kiderült nemcsak nekem mutatott mást, hanem a saját szülei, rokonai sem tudták az igazat. Végül nekem elmondta, de a családja most sem tudja ki mosolyog rájuk minden alkalommal.

Ugyanígy igaz munkehelyeken, párkapcsolatokban is. Ha nem is mondom el senkinek hogy élek, mert nem tartozik másokra, de attól még nem kezdek kettős életet élni és hazudozni.

Tehát nálam a hazugság, megcsalás egy nagyon fekete pont és viszolygok az olyan emberektől akik párkapcsolat mellett nekem teszik a szépet. Addig el sem szoktam jutni, hogy ha a párjával megteszi akkor velem is meg fogja tenni, mert azonnal elkerülöm a számomra kényelmetlen szituációt. Sokszor kerültem ilyen helyzetbe, de mindig tudtam nemet mondani, sőt ha kellett meg is fenyegettem az illetőt, nem büszkeség vagy valami más miatt, hanem az ilyen emberek számomra bocsi, de az undorító kategóriába tartoznak.

2021. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
67%
#12: Az általam leírt esetben az egymással házasságban élő férfinak és a nőnek is volt szeretője, s mivel mindketten gyanakodtak, azért volt az állandó viszály. Miután elváltak, a nő a szeretőjével összeköltözött, s pár év múltán férjhez ment hozzá, azóta (20 éve) harmonikus házasságban élnek. A férfi ugyan nem tudott a szeretőjéhez költözni, mert az illető nő nem volt hajlandó a férjét otthagyni érte; viszont pár éven belül talált másik társat, újraházasodott, és azóta is kiválóan, szeretetben megvannak. Végül tehát az eredetileg egymással viszálykodó, hazugságokkal teli házasságban élő férfi és nő is sokkal boldogabb most, mint egymással. Onnan tudok minderről a történetről, mert közeli rokonaim. Igenis van, amikor a hazudozás és a szerető-tartás életmódját valaki át tudja alakítani, s egy őszinte társkapcsolatot képes létrehozni, akár a volt szeretőjével, akár mással. Nem mindenki javíthatatlan; s a megjavulást elősegítheti a másik fél feltétlen szeretete, kitartása és bizalma. De persze (ahogy írtam is) van, aki sosem tud megváltozni.
2021. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
24%

#3 vagyok

Az elején tetszett az izgalom.

Ahogy egyere több időt voltunk együtt, egyre jobban megismertem a múltját, ami nekem akkor nem volt annyira intő jel, de....

Egy dolgot felejtett el (egy karácsonyi ajándék volt) elmondani. Nem a tárgy, amit kapott, hanem a hozzá tartozó hazugságon akadtam ki. Onnantól görcsösen figyeltem rá, aztán rájöttem, ez így már nem az, amire vágyom.

2021. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
48%

Nah megint összesöpörte a szemetet a szél 🤣

Itt normális választ ne nagyon várj, meg lehet nézni kiket pontoznak le csóri megcsalt slampos exek.

Intelligens ember nem pontoz le azért valakit mert megírja, hogy ismer olyat, akinél igenis működött.


De csak hogy válaszoljak is. Igen, ismerek olyan párt. Ott a női tag volt két szék között. Nem azért mert így kurválkodott volna, de házas volt már és konkrétan a párja kutyába sem vette. Jött egy férfi és pár hónapot szenvedett. Igazából a szánalom kötötte az exéhez, mert még annak ellenére sem akarta megbántani, hogy nem érdemelte volna meg tőle. És nem, nem gyáva volt, végigasszisztáltam. Próbálta menteni, csak már nem volt mit.


De ugye hát sok együtt töltött évet nem lehet csak úgy lezárni. Végül válás lett és új házasság. Ennek kb. 15 éve.


Csak szeretnék sokan azt hinni, hogy a szeretősdi mindig csak kurválkodás, de sokszor nem az.

2021. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

17-es én például nem bírok hazugságban élni,ezért is undorodom a szeretősditől.


Ez egyébként nem azt jelenti,hogy én vagyok a matyó hímzés,mivel nekem is volt megbolondult korszakom,de az nem volt titok.

2021. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
47%

17-es jó van,de nagyon kevés.Nekem 10 évem telt avval,hogy szerettem volna komoly pérkapcsolatot,de 38 után nehéz (én özvegy lettem),mivel a családcentrikus férfiak elkeltek.


Ehhez képest állandóan hülyítettek,hogy egyedülállók és válnak.


Én meg mondtam jó gyere,ha a válási végzést hoztad.


Amint mondta,hogy ne mutatkozzunk együtt az utcán,meg estefelé nem találkozhatunk azonnal tudtam,hogy nős,valószínűleg szereti is a feleségét és engem hülyít.

2021. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
57%

18. Nem arra céloztam, hogy ki hogy él, mert mindenki úgy, ahogy szeret (tud :D)


De nézd csak meg, hogy kik azok, akik csutkára kiborulnak már a szerető szótól is. Egyszerűen nem akarja elhinni, pedig tudja, hogy bizony vannak rossz házasságok, és miközben a párjának megbocsájt, megölné a másik nőt. Csak azért mert homokba dugjuk a fejünket, bizony vannak, akiket megcsalnak és ugyanaz az ember mást nem. Mint ahogy az én barátnőm sem tette, sőt igen szépen élnek.

Egy kollégám meg dobta a húsz éves házasságát, mikor megismerkedett a lakóparkjukban lévő kávézóban egy másik nővel. Egyszerűen szerelmes lett, pedig ott szépen éltek addig, csak gondolom a másik kiváltott belőle többet. Ők három éve már együtt tolják. Szóval én pont azt látom, hogy az élet nem fekete-fehér. És a kollégám sem egy rossz ember, nem azért hazudozott egy ideig, mert ezt élvezte, hanem mert egyszerűen nem számítot ilyenre.


Én is ismertem olyat, pláne nőként, hogy mindig próbálkozott, nekem ez valóban a szánalmas kategória, mert nekik tényleg mindegy, de ilyen férj meg kinek kell, most komolyan. Legalja.



Lehet olvasgatni férfiak válaszát, mert néha írnak ilyen témához, és névtelenül leírják, hogy mennyivel többet is jelentett a harmadik. Csak ezt nem veszi be a gyomruk.


Szóval ilyen is van meg olyan is. Ha én megismerkednék valakivel és szimpatikus lenne annyira, hogy ne engedjem el, mert házas,...hát várnék. Nem tudom mit lépnék. Sztem ez esetfüggő.

2021. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!