Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar a következő szintre lépni a kapcsolatunkban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és eddig azt gondoltam, minden rendben. Kiegyensúlyozott, boldog, eseménydús párkapcsolatban élünk.

Kapcsolatunk elején, és folyamatában is sokat beszéltünk a közös jövőnkről, terveinkről, úgy beszéltük, hogy 2-3 év után, ha minden rendben, összeköltözünk. Mindketten dolgozunk, szerencsére anyagi problémáink sincsenek, mégis inkább a hétvégi találkozások pártját fogja továbbra is.. Mostanában többször is felvetettem az ötletet, hisz már a korban is benne vagyunk (én 26 N,ő 29 F), ráadásul szülőknél élünk mindketten, de újabban hallani sem akar róla, ha szóba jön a téma, hárít, elkezd másról beszélni (lehet érzi, hogy mostmár komolyra fordul a helyzet?!) . Nem tudom mitévő legyek, teljesen tanácstalan vagyok. Szeretem őt, de úgy érzem, én már többre vágyok a hétvégi találkozásoknál, már egyenesen cikinek tartom ezt az életmódot.. Tanácsokat, ötleteket, hasonló szituációkból szerzett tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek.



2021. márc. 25. 21:05
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Utolsó. Együtt beszéltük, nem csak én, sőt ő még jobban mondta a terveket, mint én.
2021. máj. 19. 00:01
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Most már jól elvan így, visszafelé nem megy semmi sem, sem az idő, sem a lelkesedés.


Vesztegeted az idődet, egyszer meg lelép, az "igazival".


Az én példám meg máshogy extrém, de apám tiltása, átka és miegyéb mellett 21 évesen, diákként megnősültem, fél év ismeretség után.

Nem tartott örökké, de azért szép 23 év volt.


De a gimi legszebb lánya is.

Teherbe esett 17 évesen, aztán eltűnt a környékről.

A pasija nem engedte az abortuszt, a szülei megtagadták, mindenféle nyomorban éjjel, nappal sportcuccokat varrva tengődnek sokáig.

Ma még milliárdos a sportiparban.


Szóval ez a kényelmes dagonyázás a késő tini korban nem sok jót ígér.


És ez még csak az összeköltözés, mi lesz a gyerekkel?

2021. máj. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!