Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet mondott a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mondott a párom egy másik nőnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vagyok törve ezért nincs kedvem és erőm hosszasan kifejteni,de a lényeg, hogy nemrég született meg a párommal az első közös kisbabánk.

Amióta ez megtörtént nem akar velem lefeküdni.

Nem. Nem híztam el ( 51kg vagyok) Nem csúnya a bőröm, hasam stb. Odalent sincs semmilyen probléma ( egyébként császár volt és a műtét helye is gyönyrű, alig látszódik ). Szóval semmi olyan nincs ami miatt esetleg vissza taszítóvá váltam volna.


Most tudtam meg, hogy egy lánynak ír napi szinten, hogy nagyon kívánja és erezni akarja.... azt is írta neki, hogy vele akar szexelni de mással ( bele értve engem is ) nem....


Elmondani nem tudom mennyire kikészültem.


Tudom tudom tudom... Dobjam ki.... De van egy pici újszülött csöpp babánk....



2021. márc. 27. 18:58
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
59%
Tanuld meg, hogy kicseszettűl igazságtalan az élet! Légy kemény és önálló! A megoldást neked kell megtalálnod...
2021. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
Tőlem nem leszel okosabb, de gratulálok a picihez😊
2021. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Mi a helyzet azóta?
2021. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Azt mondta nem csal meg. Bízzak benne. "


Ezek után tényleg lehet.. vicces fiú !

2021. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!