Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet mondott a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mondott a párom egy másik nőnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vagyok törve ezért nincs kedvem és erőm hosszasan kifejteni,de a lényeg, hogy nemrég született meg a párommal az első közös kisbabánk.

Amióta ez megtörtént nem akar velem lefeküdni.

Nem. Nem híztam el ( 51kg vagyok) Nem csúnya a bőröm, hasam stb. Odalent sincs semmilyen probléma ( egyébként császár volt és a műtét helye is gyönyrű, alig látszódik ). Szóval semmi olyan nincs ami miatt esetleg vissza taszítóvá váltam volna.


Most tudtam meg, hogy egy lánynak ír napi szinten, hogy nagyon kívánja és erezni akarja.... azt is írta neki, hogy vele akar szexelni de mással ( bele értve engem is ) nem....


Elmondani nem tudom mennyire kikészültem.


Tudom tudom tudom... Dobjam ki.... De van egy pici újszülött csöpp babánk....



2021. márc. 27. 18:58
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
66%
Semmit. Szrd le. Foglalkozz a babával, később pedig más férfival.
2021. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
65%
Mióta sejted, hogy valami nem oké köztetek?
2021. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
60%

Sokféle ember van.

Én épp abban a 9 hónapban szerelmesedtem én igazán bele az asszonyba.

De a gyerekkel foglalkozik rendesen?

Fürdetés, pelenkázaás ilyesmik.

2021. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
71%

Hány pelenkacsere fejében dughat félre?


Uramisten, 13-as...

2021. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Épp ezt nem értem, hogy a szülés napján, hajnalban még szerekeztunk és úgy mentünk be a kórházba. Azóta pedig... Lehet , hogy annak a hozzászólónak van igaza, aki úgy gondolja, hogy már nem nőként tekint rám, hanem mint anya?.

De könyörgöm, nem az ő anyja lettem :(


És nincs az a mennyiségű pelenka csere ami ezért kiengesztel.


Még talán valóban meg kéne próbálnom amit valamelyikotok írt, hogy mindent mindent végig zongorázni vele. És ha ezt képes valóban befejezni esetleg. De nagyon félek, hogy nem .


Szerintetek lehet az H Csak még ügyesebben titkolva fogja folytatni, vagy próbáljak benne megbízni?

2021. márc. 27. 22:34
 16/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az együtt érzést és a válaszokat is !
2021. márc. 27. 22:35
 17/44 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg ügyesen titkolja majd.

Igazából a vonzalmat nem tudod kiharcolni, vagy van, vagy nincs.

Borzasztó helyzet ez, beszéljétek ezt át. Sajnálom 😔

2021. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

#14, miféle féltedugasról írtam én? ( #13)


Ha már bele akarok keverni épp a fogantatastól kézbe még nem fordult ilyesmi a fejemben.

Ezt írtam.

2021. márc. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy bárki bármit írhat, nem is ez az érdekes, hanem amit érzett/gondolt ami írásra késztette. Na azt kellene kiszedni belőle, hogy mi volt, ha már okosabb akarsz lenni. Ha másban nem, a lezárásban/feldolgozásban segítene.
2021. márc. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
88%

Mint a kakas meg a tyúkok az udvaron.

Egy vicc az egesz.

2021. márc. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!