Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet mondott a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mondott a párom egy másik nőnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vagyok törve ezért nincs kedvem és erőm hosszasan kifejteni,de a lényeg, hogy nemrég született meg a párommal az első közös kisbabánk.

Amióta ez megtörtént nem akar velem lefeküdni.

Nem. Nem híztam el ( 51kg vagyok) Nem csúnya a bőröm, hasam stb. Odalent sincs semmilyen probléma ( egyébként császár volt és a műtét helye is gyönyrű, alig látszódik ). Szóval semmi olyan nincs ami miatt esetleg vissza taszítóvá váltam volna.


Most tudtam meg, hogy egy lánynak ír napi szinten, hogy nagyon kívánja és erezni akarja.... azt is írta neki, hogy vele akar szexelni de mással ( bele értve engem is ) nem....


Elmondani nem tudom mennyire kikészültem.


Tudom tudom tudom... Dobjam ki.... De van egy pici újszülött csöpp babánk....



2021. márc. 27. 18:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
84%

Azt hiszi, hogy a gyerekkel magához láncolt és te majd szépen elnézel neki mindent, ha neked fontos a család. Gyomorforgató.

Nekem ez jön le a nyugodtságából, hogy úgy érzi te nem fogsz lépni a gyerek miatt, mert fontosabb neked, hogy ne csonka családban nőjön fel, mint az ő afférjai. Lett egy pompás családja, ahol azzal dughat, akivel akar, neki nagyon kellemes lehet.

Ismeri az értékrendedet ilyen szinten? Lehetséges, hogy erre apelláljon szerinted?

Ez csak egy feltételezés, nyilván más is lehet mindennek az oka, de ez a nyugodtság, flegma viselkedés annyira fura.

Ennél jobb egyébként külön menni, minthogy legyen egy mérgező apafigura a gyerek életében, aki nem tiszteli az anyukát.

2021. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ez a pasi nem kéne. Tuti tilosban jár, csak sokkal ügyesebb már. Egy szavát se hinném.
2021. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben feldobnám neki, hogy, oké, legyen a másik csajjal, de akkor te is kalandozhatsz kedved szerint és amíg ő vigyáz a gyerekre, te is elmész másik pasashoz "kikapcsolódni. Nem hiszem, hogy őszinte lesz a mosolya.
2021. márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Igen ismeri ilyen szinten és sajnos ez is előfordulhat.

Viszont aki így gondolkdoik az nagyon messze van attól, hogy a másikat őszintén szeresse.

2021. márc. 29. 16:04
 35/44 A kérdező kommentje:
Nem díjazta az ötletet, hogy esetleg én is hasonló képpen viselkedjek.... Milyen érdekes....
2021. ápr. 2. 17:27
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogy álltok most? Beszéltetek egymással? Mikor költöztök?
2021. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Sztem el kell engednivagy esetleg te is kezdj el ugy viselkedni mint o mert ugyebar ez belefer, amint megerzi hogy elveszithet ugy fog visszaiszkolni hozzad mint a pinty
2021. ápr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Megígérte, hogy nem tesz többet ilyet...

A költözés még nem meghatározható mikor lesz.Jövő héten próbálom intézni a dolgokat amik még hiányoznak hozzá.

2021. ápr. 2. 19:34
 39/44 anonim ***** válasza:
75%
Pár hónapig/évig szívsz vele, aztán talán következőre egy normális pasit választasz. Erre mit lehet még mondani?
2021. ápr. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Visszaél a kiszolgáltatott helyzeteddel hogy baba mellett ugysem tudsz ugrálni. Nem tisztel.
2021. ápr. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!