Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen baràtom ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen baràtom ha nem akarok 2 sràc közt szünetet?

Figyelt kérdés

Jelenleg a mostani barátom nem is szeret, laza a kapcsolatunk.

Viszont monogám és el is várja a hűséget, azaz leszögezte ha lesz vkim, onnanstól vége.

Rákerdezett vagyok e társkeresőn, igy megijedtem és gyorsan kiregiztem.

Ismerkedni sem tudok mellette igy, ugy érzem.


De határozottan nem akarok szakítani mig nincs más. Sőt igazábol utána sem szeretnèk, mert nála jobb férfi úgysincs az ágyban. Nem akarok lemondani a jo szexről a szerelem nevében. Csak ha az újjal is jó lenne.

Hiányzik egy szerelmes kapcsolat.


Azaz szex szerelem és nagyon nem az egyedüllét hiányzik hogy szakitok aztán nem találok senkit megint mint ahogy a mostani "párom"előtt szenvedtem.



2021. márc. 28. 07:23
1 2 3 4 5 6
 11/52 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Jó. Revideálom amit írtam az előbb. De ettől még nem szabad ebben a kapcsolatban benne maradj! Ehhez tartom magam.
2021. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

De logikailag se jo


Levázlatolva

-egyedul voltam szenvedtem nagyon

-vegre van vki. Senki más nincs. És kb olyan sokat jelent, mint halottnak feltámadni.

-megint legyek egyedul vergödni es temessem el magam már megint?


Ennek semmi értelme.

2021. márc. 28. 08:37
 13/52 A kérdező kommentje:
Es aztàn megint folytatodna ugyanez. Vki feltámaszt.akire megint semmi garancia nincs.
2021. márc. 28. 08:40
 14/52 Noren1989 ***** válasza:
91%
Ilyen az,mikor az ember lànyànak semmi értéke a pinàjàn kívül 😆😂
2021. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
98%

Az a gond, annyira buta vagy, hogy azt se tudod, mit akarsz. Ezért nem találod.

A másik gond, hogy ebben a szex kapcsolatban nincs semmi értéked. Ezért nem mered felvállalni, hogy mit akarsz, mert akkor a pasi kihajít.

Egyszerűen meg kéne mondanod a pasinak, hogy neked egy rendes kapcsolat kell, érzelmekkel. Vagy megadja ezt ő, vagy megkapod mástól. De te is tudod, hogy akkor búcsút int neked.

Ebben az esetben meg csicskulj be a kanodnak, cserébe kapsz tőle kukit, tinderen meg játszhatod az önérzetes nőt, akiért küzdeni kell. 😂😂😂

2021. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

Miert ne lenne más értékem?

Itt nem arrol van szo 14 hogy nem kellenék másnak..hanem nekem nem tud kelleni minden masodik random srác...én mondhatni nagyon válogatos vagyok mert aki pl mégcsak nem ia tetszik az önmagàban is offos mivel hozzá sem tudnék érni!



Nem arrol van szo hogy nem merem felvállalni. Hanem minek szeressek olyat miért vegyek fel rozsaszin szemüveget olyan mellè, aki nem szeret? Logik??

Es akkor en vagyok a buta?:D

2021. márc. 28. 08:54
 17/52 A kérdező kommentje:

Az meg nem érdekel hogy ő a p.ncim értékeli vagy mást bennem.

Az az ő szuverin joga.

Ez nem függ nekem össze az én önértékelésemmel.

2021. márc. 28. 08:56
 18/52 A kérdező kommentje:
Az hogy ő érzelmi analfabéta vagy sem. Ha az akkor az.
2021. márc. 28. 08:56
 19/52 anonim ***** válasza:
98%

hat ez vagy kamu, vagy ritka nagy vegleny vagy. eleve minek vagy olyan kapcsolatban, amiben nem erzed jol magad? csak a szex miatt? arra tuti talalsz sima szexkapcsolatot.


egyebkent meg nyugodt lehetsz, amugyis ku rva sokat leszel egyedul majd az eletben ilyen mentalitassal, szoval jobb lesz hozzaszoknod. szanalmasak azok az emberek, akik egy percet nem kepesek egyedul lenni.


szoval remelem, csak trollkodsz.

2021. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
98%
TE tényleeg csak szexre vagy jó kérdező, semmi másra :)
2021. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!