Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy minden nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy minden nőt bekövet?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy a párom Instagramon éli az életét. De 23 évesen minden olyan nőt egyből bekövet, akiről feljön a szó, akit csak éppen meglát az utcán, vagy aki régen ismerőse volt.

Ha együtt elmegyünk valahova és ott van egy lány, akit csak látásból ismerünk még akkor egyből de legkésőbb mikor haza érünk, beköveti. Sőt mi több állandóan lájkolgatja a képeiket. Engem ez zavar, mert fél éve együtt élünk és nem értem miért viselkedik úgy a közösségi médiában, mint egy tini. Szóvá tettem már, de hiába. Két hétig tartott a változás. Főként férfiak véleményét kérném, szerintetek ez miért van? Vagy mire jó? Egyszerűen elképzelni nem tudom. Előre is köszi. 23/N



2021. ápr. 1. 08:38
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Isten őrizzen. Nem fogok a párom után kutakodni. Ezeket is csupán azért tudom mert előttem csinálja.
2021. ápr. 1. 12:21
 12/30 anonim ***** válasza:
81%
Az én párom is ilyen.. 3 éve vagyunk együtt, és még korábban nem találkoztam hasonlóval, szóval furcsának tartottam eleinte. De azóta már megszoktam, nem zavar, 'mást nem csinál', nem irkál másnak, nem ismerkedik. Én meg bízom benne, szóval minden rendben köztünk, boldogok vagyunk. 😄 26N
2021. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Aszta #12 köszi, hogy írtál. Neked hogy sikerült ezt megszoknod? Nekem komolyan nem megy de biztos velem van a hiba. Az én párom sem csinál mást.
2021. ápr. 1. 19:34
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem ám megszoknod.
2021. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem foglalkoztam vele 😄 Szándékosan eltereltem a figyelmem, a pozitív, közös dolgokra koncentráltam, nem nézegettem, kiket követ. Nagyjából ennyi. A saját magam érdekében, illetve a kapcsolatunk érdekében tettem mindezt, mert nagyszerű párom van, és ilyen miatt nem szerettem volna elveszíteni, vagy elrontani a köztünk lévő kapcsolatot. Minden fejben dől el, és akarat kérdése. Sokszor feltettem magamnak a kérdést, hogy 'számít ez? Fontos ez? Muszáj idegeskednem emiatt? Holnap is rágódni fogok ezen? Ér ez annyit, hogy leromboljuk a kapcsolatot? '. Sokszor nehéz szerintem eldönteni, hogy mi az, ami valóban, feltétlen megjegyzést követel, beszélgetni kell róla és mi az, amit úgymond 'le kell nyelni'. Amikor sikerült ezen átrágódnom, akkor éreztem őszintén először, hogy fejlődik a kapcsolatunk, fejlődök én, mert eleinte valóban fejtörést okozott mindez.
2021. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy megosztottad velem! Sok boldogságot nektek!
2021. ápr. 1. 20:33
 17/30 anonim ***** válasza:
81%
Köszönjük szépen, nektek is sok boldogságot! Hidd el, ha szeretitek egymást, akkor megéri néha elengedni a dolgokat (szerintem). 😊
2021. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Vajon a páros férfi tagja is "elengedné", hogy a barátnője más, esetleg nála helyesebb férfiakat követ és lájkol?
2021. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kis gyerek még akinek nem való kapcsolat. Mondhatjuk úgy is hogy ő nem veszi olyan komolyan ezt az egészet, olyan 15-6 éves kis fiúk szintjén van.
2021. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#18 szerintem őt nem érdekelné, de én nem ilyen vagyok - nem követek random embereket mert feleslegesnek tartom

#19 az az igazság, hogy egyébként minden másban felnőttesen gondolkodik és a való életben nagyon jól megvagyunk, de ez az egy engem nagyon zavar. Talán tényleg velem van a gond?!

2021. ápr. 2. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!