Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy minden nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy minden nőt bekövet?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy a párom Instagramon éli az életét. De 23 évesen minden olyan nőt egyből bekövet, akiről feljön a szó, akit csak éppen meglát az utcán, vagy aki régen ismerőse volt.

Ha együtt elmegyünk valahova és ott van egy lány, akit csak látásból ismerünk még akkor egyből de legkésőbb mikor haza érünk, beköveti. Sőt mi több állandóan lájkolgatja a képeiket. Engem ez zavar, mert fél éve együtt élünk és nem értem miért viselkedik úgy a közösségi médiában, mint egy tini. Szóvá tettem már, de hiába. Két hétig tartott a változás. Főként férfiak véleményét kérném, szerintetek ez miért van? Vagy mire jó? Egyszerűen elképzelni nem tudom. Előre is köszi. 23/N



2021. ápr. 1. 08:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg hogy az életben felnőttes, ha nem ilyent párkapcsolatban nem csinálunk amit ő művel.. Nem állapodott meg még melletted , tehát ő még nyitott más felé is . Tehát most önbizonygatást szeretnél itt , vagy elhinni a válaszom ?
2021. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Csupán tapasztalatok megosztását. Köszönöm a válaszod!
2021. ápr. 2. 12:35
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy érzi, valamit nem kap meg tőled és visszaigazolást keres
2021. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasim volt, de egyik sem fejezte ki ennyire pofátlan módon, hogy nem tetszem neki eléggé, más viszont igen.
2021. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyan proli dolog.


Normális férfi megnézi a neten szembejövő szép nőket, és ennyi, 3 másodperc múlva már eszébe sem jut. Nem hogy jelölgetni, szívecskézni...


Amúgy az ágyban jó? Nem kompenzál valamit ezzel a viselkedésével?

2021. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Egyébként jó, igen. Mármint mire gondolsz #25, mit kompenzálna?

Köszi a véleményemet!

2021. ápr. 3. 12:17
 27/30 A kérdező kommentje:
Akarom mondani véleményeket!
2021. ápr. 3. 12:18
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra gondoltam, hogy nekem volt egy ilyen nyálcsorgatós pasim, és az ágyban NULLA volt, de szó szerint.
2021. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Így már értem! Hát ő nem nulla... sőt
2021. ápr. 4. 11:08
 30/30 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz.
2021. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!