Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "élethalál" lenne találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "élethalál" lenne találkozni de kiütéseim vannak amit nem mondhatok el es már kezd elege lenni belőlem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal pont most élünk meg olyan hullámvölgyeket, hogy pont hanyagolom is, kezd elege lenni valahol, ugy kb mindenből, szakitással is kezd már "zsarolni", arra hivatkozva hogy ő nem akar sérülni ebben a kapcsolatban.

A kirohanása jogos.


Sokat várt már nagynehezen leszerveztuk hogy tudjunk egyutt lenni es már nagyon tré amugy is köztünk a helyzet.


Mivel kiütéseim lettek közben(ami nagyon nem mulik...) es ezt semmiképpen nem akarom hogy tudja, igy megint le kellene mondanom valami kamuval..efelett(hogy megint lemondom es nem találkozok vele akármire hivatkozva)nem tudom mennyire fog vagy nem fog már elmenni.


Mindezt ugy hogy szeretjük egymast es amugy semmi gond nem lenne soha csak mindig ilyen hülyén jön ki minden.


Hogyan tudnám elsimitani ezt most, hogy tartson ki?



#hibázom a kapcsolatban
2021. ápr. 4. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 A kérdező kommentje:
Meg nem is fogom felhivni igy most..ez kb minimum 1 hét "szunet"lenne..
2021. ápr. 4. 12:00
 12/85 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember pontosan tudja, hogy ágyipoloska a legnagyobb tisztaságban is előfordulhat. Ha a barátod nem értelmes, akkor nem kár érte.
2021. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 A kérdező kommentje:

Es a tetejébe sacc feloraja mondtam neki hogy atmegyek megbeszelunk mindent, nyugodjon meg.


Es most latom mi van.

2021. ápr. 4. 12:02
 14/85 A kérdező kommentje:

12 de megfordulna benne. Es akkor méginkabb kivancsi lenne hol lakom..

De en nem tartok ott hogy felhozzam.

2021. ápr. 4. 12:03
 15/85 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi a baj a lakhelyeddel?
2021. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:

Ő egy anyagilag nagyon jol állo srác sajnos.

Én meg nagyon nem. Én ezt nem akarom hogy tudna rolam. Meg aztan az legyen ebbol hogy azt higgye pénzre megyek. Mert nagyon nem.

2021. ápr. 4. 12:08
 17/85 A kérdező kommentje:
Ha majd tudom hogy elfogadna igy ahogy vagyok akkor okes
2021. ápr. 4. 12:08
 18/85 A kérdező kommentje:

Marmint ha tudni fogja hogy 100 hogy ő kell es nem a penze akkor oke bemutatom a lakhelyem.


De ez a srac mégvsak azt sem tudja hogy nem szorakozom vele!!

2021. ápr. 4. 12:10
 19/85 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom. Kérdező, nekede sincs sok eszed. Baromi nagy szeretet meg bizalom lehet köztetek, ha egy ennyire kis dolgot nem tudsz vele megosztani. Szerinted idovel nem fog kiderulni, hogy rosszabb anyagi helyzetben vagy? És ha kiderul és lelép akkor mi van? Nem kár érte. Mondd el neki a kiuteseket azt kész. Nem gondolnam, hogy egy papucsallatka szintjen lenne,hogy nem bírnak elfogadni a dolgot.
2021. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 A kérdező kommentje:

De már igy is nagy a problema koztunk!!

Ez nem olyan lenne mint amikor valaki spontan csak ugy lemond valamit.


Most muazaj lenne talalkozni mert mar marhara elege van belolem!!es sacc fel oraja adtam a szavam neki hogy megyek.


Eleve azt hiszi rolam hogy szorakozom vele aztan majd azt hiszi putriban lakom aztan meg azt hogy penzre hajtok meg stb


Ekkora lavinat inditana el a kiutesem!!

2021. ápr. 4. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!