Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "élethalál" lenne találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "élethalál" lenne találkozni de kiütéseim vannak amit nem mondhatok el es már kezd elege lenni belőlem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal pont most élünk meg olyan hullámvölgyeket, hogy pont hanyagolom is, kezd elege lenni valahol, ugy kb mindenből, szakitással is kezd már "zsarolni", arra hivatkozva hogy ő nem akar sérülni ebben a kapcsolatban.

A kirohanása jogos.


Sokat várt már nagynehezen leszerveztuk hogy tudjunk egyutt lenni es már nagyon tré amugy is köztünk a helyzet.


Mivel kiütéseim lettek közben(ami nagyon nem mulik...) es ezt semmiképpen nem akarom hogy tudja, igy megint le kellene mondanom valami kamuval..efelett(hogy megint lemondom es nem találkozok vele akármire hivatkozva)nem tudom mennyire fog vagy nem fog már elmenni.


Mindezt ugy hogy szeretjük egymast es amugy semmi gond nem lenne soha csak mindig ilyen hülyén jön ki minden.


Hogyan tudnám elsimitani ezt most, hogy tartson ki?



#hibázom a kapcsolatban
2021. ápr. 4. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond le csak mond azt neki hogy ma sétálni van kedved a friss levegőn! Menyetek el sétálni dumálni!
2021. ápr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 A kérdező kommentje:

Koszi 41!!

Okes seta beszélgetés. Probàlom huzni az időt akkor ilyenekkel.

2021. ápr. 4. 13:31
 43/85 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt lemondod, szerintem ints búcsút a fiúknak. Nem csoda, ha nem bízik benned, hiszen egyfolytában hazudozol.
2021. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
35%
Csináld úgy hogy parkba erdőbe menjetek ülj le a fűben , feküdt el nyújtozkodj hogy lássa hogy a fűben vagy , majd hazafele kezdj el panaszkodni hogy a hangyák vagy valami Bogár össze vissza csipkedett! Ezzel tudod magyarázni a csípéseket. 👍
2021. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 A kérdező kommentje:

Köszi 44

Csak ra lehet keresni a csipesre neten pikk pakk hogy ez nem hangya:(


Most amugy az időhuzásnál tartok. Probáltam lemondani de ahogy visszakèrdez, már az..

Annyi rendben van már hogy nem erolteti a szexet meg hasonlokat. Megigerte.


43 szerintem sem csoda hogy nem bizik. Nincs ember aki bízna ilyen esetben. Én megértem őt. Teljesen.

2021. ápr. 4. 14:16
 46/85 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból kérdezem, mióta vagytok egy pár és hány évesek vagytok?
2021. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
100%
Végül lett találka? :)
2021. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
84%

Mostmár én is kíváncsi vagyok , csupa izgi.

Most komolyan, ha szájjal kényezteted azzal biztos megtartod, és a csípéseket se látja!

2021. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
67%

"Ha megmondom hogy kiutes. Várná a fotot."


Ez csak nekem szúrt szemet?

2021. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 A kérdező kommentje:

Ez csak jelen helyzetben lenne hihetetlen. Miután már annyi baja van velem.


Tudod amikor ugy érted vki szorakozik veled, mindig van valami, azok után már nem feltétlenul hinnèd el hogy már meg kiütés is van.

2021. ápr. 4. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!