Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "élethalál" lenne találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "élethalál" lenne találkozni de kiütéseim vannak amit nem mondhatok el es már kezd elege lenni belőlem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal pont most élünk meg olyan hullámvölgyeket, hogy pont hanyagolom is, kezd elege lenni valahol, ugy kb mindenből, szakitással is kezd már "zsarolni", arra hivatkozva hogy ő nem akar sérülni ebben a kapcsolatban.

A kirohanása jogos.


Sokat várt már nagynehezen leszerveztuk hogy tudjunk egyutt lenni es már nagyon tré amugy is köztünk a helyzet.


Mivel kiütéseim lettek közben(ami nagyon nem mulik...) es ezt semmiképpen nem akarom hogy tudja, igy megint le kellene mondanom valami kamuval..efelett(hogy megint lemondom es nem találkozok vele akármire hivatkozva)nem tudom mennyire fog vagy nem fog már elmenni.


Mindezt ugy hogy szeretjük egymast es amugy semmi gond nem lenne soha csak mindig ilyen hülyén jön ki minden.


Hogyan tudnám elsimitani ezt most, hogy tartson ki?



#hibázom a kapcsolatban
2021. ápr. 4. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
95%
#58: Hát ha neked saját kútfőből még ennyire sem futja... Pedig nem sok ész kellett volna hozzá.
2021. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
49%
Na menj el hozzá, nehogy azok büdös bogarak nyerjenek.
2021. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 A kérdező kommentje:

Nekem addig jutott el az eszem hogy simán lemondom.

Csak ugye jelen helyzetben ami amugy is van koztünk nem oldhato meg.



Ezzel is nehezen birkozom meg eleve hogy ha nem tudok vagy nem akarok vkivel talalkozni azt miert kell eroltetni meg kifogasokat keresni magyarazkodni.


Hogy eleve az alap sem jo. Mert a jelen helyzet nem teszi azt lehetove hogy siman ket szoval kozoljem ma sem jo azep napot szia!


A normal az ez! Csak epp ez a srác már igy is ultimátumokat ad

2021. ápr. 4. 16:36
 64/85 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog benned bízni, ha nem adsz okot a bizalomra. Ha most az egyszer őszinte lettél volna vele, az valószínűleg sokat segíthetett volna. Lehet, hogy csórónak tűntél volna a srác szemében, de legalább őszintének. Így most maradsz az, akinek eddig látott, és örülhetsz, ha egyáltalán kitart melletted.
2021. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

Hagyd a srácot.

2021. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész el a randira, akkor küld át nekem a számát, ezek után téged úgyis dobni fog én meg pont egy jómódú srácot keresek.
2021. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 A kérdező kommentje:

Lehet nem birja màr..nem kapja meg amiket irok ujabban...

Lehet nem is hivhato..

2021. ápr. 4. 17:09
 68/85 A kérdező kommentje:

Bocsi minden oke. Az előző komment nem aktuális. Nem kell sorba állni még:D

Kaptam haladékot reggelig.

Az időhuzas eddig rendben. Nyertem pár orát.

2021. ápr. 4. 17:49
 69/85 anonim ***** válasza:
100%
#68: Az a baj, hogy ez nem fog megoldani semmit, mert a mentalitásod ugyanaz marad, mint amilyen azelőtt volt. Ha nem leszel vele őszinte, és nem bizonyítasz, akkor ki fog dobni, és meg is fogod érdemelni. Abszolút nem felnőttként viselkedsz ezzel a folyamatos gyávasággal, hazudozással és játszmázással. Örülhetsz annak, hogy nem rúgott már rég pichán téged.
2021. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 A kérdező kommentje:

De olvastad azt miert nem.lehetek vele oszinte??


Eleve nem bizik bennem kb semennyire!!


Alap feltételezese lenne hogy aranyáso vagyok es szamito dög. Igy ezek utan kb minden. Meg alapbol sem bizik!!


A reggelre meg joformàn fel vagyok esküdve...

A mát még megusztam. A holnapot lehetetlen már

2021. ápr. 4. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!