Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "élethalál" lenne találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "élethalál" lenne találkozni de kiütéseim vannak amit nem mondhatok el es már kezd elege lenni belőlem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal pont most élünk meg olyan hullámvölgyeket, hogy pont hanyagolom is, kezd elege lenni valahol, ugy kb mindenből, szakitással is kezd már "zsarolni", arra hivatkozva hogy ő nem akar sérülni ebben a kapcsolatban.

A kirohanása jogos.


Sokat várt már nagynehezen leszerveztuk hogy tudjunk egyutt lenni es már nagyon tré amugy is köztünk a helyzet.


Mivel kiütéseim lettek közben(ami nagyon nem mulik...) es ezt semmiképpen nem akarom hogy tudja, igy megint le kellene mondanom valami kamuval..efelett(hogy megint lemondom es nem találkozok vele akármire hivatkozva)nem tudom mennyire fog vagy nem fog már elmenni.


Mindezt ugy hogy szeretjük egymast es amugy semmi gond nem lenne soha csak mindig ilyen hülyén jön ki minden.


Hogyan tudnám elsimitani ezt most, hogy tartson ki?



#hibázom a kapcsolatban
2021. ápr. 4. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 A kérdező kommentje:

Mert akkor erdekelné a lakhelyem aztan betenne hogy miert nem hivom fel aztan meg az ha meglatja hol lakom


Á

2021. ápr. 4. 12:14
 22/85 A kérdező kommentje:

Es ha at is mennék nyakig beoltozve ugy hogy nem lehet semmi ma..

Na abbol is mi lenne. Bele sem akarok gondolni

2021. ápr. 4. 12:18
 23/85 anonim ***** válasza:
98%
Sajnálom a srácot, hogy pont egy olyan ostoba libába botlott bele, mint te, már bocs. Te már előre lejátszod a fejedben, hogy mi lenne, ha... A jelek szerint az összes problémádat te magad kreáltad/kreálod magadnak, és úgy tűnik, hogy ezen nem is akarsz változtatni.
2021. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
100%

Elfogod cseszni ezt..


Írd neki, hogy figyelj valamitől kiütéseim lettek, de szeretnék ígyis találkozni, ha neked nem gond.

2021. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 A kérdező kommentje:

Igen sztem igenis asszociàlna arra hogy erdekli a lalkhelyem!!(mert ez amugy is benne van, csak "hátul", azaz pedzegeti neha de nem ugrál a témàn.

Igy is örülök hogy ez legalabb nem téma miert nem hivom fel a lakhelyemre.

Nemhogy mèg ezt is jol megkavarni hogy errol is vitázzunk, mikor elég baj van más témàk kapcsán is igy de rendesen kivan a srac

2021. ápr. 4. 12:27
 26/85 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatnak az őszinteség és a bizalom az alapja. Szépen átmész és elmondod amit itt leírtál.

Ha normális, meg fogja mondani, hogy nem kell szégyenkezned előtte az anyagi helyzeted miatt.

A pénzére amúgy sem tudsz "hajtani", az az ő döntése, mennyit akar költeni a kapcsolatra, vagy rád. Ezért nem is értem itt a sok gyakoris gyökér palit, akik szerint a nők a pénzre mennek. És azt mégis hogy kell elképzelni? Hogy könyörgök a pasimnak mint egy gyerek, hogy vegyél má'nekem drága ruhákat, vigyé' má' drága étterembe meg drága nyaralásokra, de én egy fillért nem teszek bele?! Csak azt a pasit lehet anyagilag kihasználni,aki ezt hagyja, avagy ő magától akar mindenre meghívni. Az ilyeneket én meg a sugar daddy kategóriába sorolom.

Szóval kérdező, ha szeretnél normális kapcsolatot ezzel a fiúval, leulsz vele és elmondod, ami a lelkedet nyomja. Ha emiatt szakít, nem érdemes sajnálni. Ha normális, akkor minden megy ugyanúgy tovább. Vagyis jobban, mert nem fogsz már feszegengeni előtte. Nőlj fel, kérlek.

2021. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 A kérdező kommentje:
24 a kiutesekrol a google siman kidobja a valot..
2021. ápr. 4. 12:27
 28/85 A kérdező kommentje:

26! De igenis gondolhatja ezt is rolam hidd el.



Nem egy exem vágta már hozzam hogy aranyáso lennék és teljesen jogtalanul!

Ez a sracok fejében alapbol benne VAN ahol van penz :(


Ezert is rtam ugy sajnálom joformán azt hogy jol all. Persze ezzel nem rosszat akarva neki.

2021. ápr. 4. 12:30
 29/85 A kérdező kommentje:

Akkor mutatom csak be a kornyezetem neki ha tudni fogom azt hogy bizik bennem.

Ennek nem jott még el az ideje plane ugy hogy szakitassal zsarol jelenleg mert nem bizik.

2021. ápr. 4. 12:31
 30/85 A kérdező kommentje:
Nem képzeleg rolam olyanokat hogy artatlan angyalka vagyok meg ilyenek. Meg a pénz ne erdekelne es nem számito lennék esetleg.
2021. ápr. 4. 12:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!