Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "élethalál" lenne találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "élethalál" lenne találkozni de kiütéseim vannak amit nem mondhatok el es már kezd elege lenni belőlem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal pont most élünk meg olyan hullámvölgyeket, hogy pont hanyagolom is, kezd elege lenni valahol, ugy kb mindenből, szakitással is kezd már "zsarolni", arra hivatkozva hogy ő nem akar sérülni ebben a kapcsolatban.

A kirohanása jogos.


Sokat várt már nagynehezen leszerveztuk hogy tudjunk egyutt lenni es már nagyon tré amugy is köztünk a helyzet.


Mivel kiütéseim lettek közben(ami nagyon nem mulik...) es ezt semmiképpen nem akarom hogy tudja, igy megint le kellene mondanom valami kamuval..efelett(hogy megint lemondom es nem találkozok vele akármire hivatkozva)nem tudom mennyire fog vagy nem fog már elmenni.


Mindezt ugy hogy szeretjük egymast es amugy semmi gond nem lenne soha csak mindig ilyen hülyén jön ki minden.


Hogyan tudnám elsimitani ezt most, hogy tartson ki?



#hibázom a kapcsolatban
2021. ápr. 4. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
96%

Én sem bíznék így benned, hisz neki annyi jön le, hogy szórakozol vele és hazudozol.

Engedd el és keress egy szegény srácot, mást erre nem tudok mondani.

2021. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz, hogy ennyire gáz?
2021. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy ha ágyi poloska, akkor az nem fog elköltözni egy 7 múlva . Az minden éjjel rád jár lakmározni és egyre több csípésed lesz. Ha lepetézett akkor hamarosan több lesz mert ebbe az időszakba kellnek a peték és a kicsik nagyon éhesek! Még most idejébe ki kell őket íratni mert csak rosszabb lesz! Ha kell tanács írj privibe! Semmi köze a szegényebb körülményeknek ehhez . Nagyon mocskos kis jószágok.
2021. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
87%
Én az exemmel úgy jöttem össze, hogy nem volt nálunk áram, a szomszéd "adta" hosszabbítókon keresztül. Szerinted? Én erről tehettem 18 évesen? Mégis imádott és a tenyerén hordozott. Idővel szépen elköltöztem és kitörtem ebből, és meg is előztem őt anyagi téren. Ő még mindig anyuval lakik 30 évesen, én meg önállóan és cuki kis lakásban. Igaz, nem saját. Igaz, sokra nem vittem. De kitörtem a "nyomorból". Ő meg nem tart sehol, pedig volt, aki támogatta. A szerelem nem ettől függ. De hát lehet is neked magyarázni.
2021. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:

31 eleve irtam hogy jogos a kirohanása. Ezzel semmi ujat nem irtál nekem. Ezert is lenne muszaj találkozni vele. Pont ez a problema eleve.


33 még a frászt is ramhoztad. Egyelore mosok mindent 90 fokon plusz méreggel szortam be az ágyat. Jesszus amit irsz... Azt hittem ez konnyebb lesz. Ez miatt plane titok. Akkor nem is 1 het lenne..



34 en is kitorés alatt vagyok eppen. Es azt szeretném vele megosztani nem ezt. Az meg kis idő. Es addig orultem is hogy tolerans es nem eroszakoskodik azz ami a lakhelyem illeti.

2021. ápr. 4. 12:45
 36/85 A kérdező kommentje:
Ki tudok törni es addig sem akarom hogy tema legyen a lakhelyem.
2021. ápr. 4. 12:46
 37/85 A kérdező kommentje:
Most kezdem azt hinni, mert lemondom egy kam indokkal, hogy ha nem tart ki(még az eddieken felül is, mindennek a tetejébe, 1 hétig vagy mégtovább), én tehetetlen vagyok.
2021. ápr. 4. 13:07
 38/85 anonim ***** válasza:
75%

[link]

#33 vagyok itt minden le van írva és a csípèst is ellenőrizheted.

Ha van gőzölös vasalód vagy kézi gőzölőd akkor azzal lehet hogy még kinyithatod őket . Gőzölj végig mindent. Remélem nem a kis mocskok miatt megy tönkre a kapcsolatod. Sok sikert.

2021. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 A kérdező kommentje:
Köszönet 38!!!
2021. ápr. 4. 13:16
 40/85 A kérdező kommentje:

Nagylevegő. Megírom, hogy ma sem jo..

Az ítelet napja közeleg.

Megindul a visszaszámlálás.

Nekem annyi..

2021. ápr. 4. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!