Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha "élethalál" lenne találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "élethalál" lenne találkozni de kiütéseim vannak amit nem mondhatok el es már kezd elege lenni belőlem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal pont most élünk meg olyan hullámvölgyeket, hogy pont hanyagolom is, kezd elege lenni valahol, ugy kb mindenből, szakitással is kezd már "zsarolni", arra hivatkozva hogy ő nem akar sérülni ebben a kapcsolatban.

A kirohanása jogos.


Sokat várt már nagynehezen leszerveztuk hogy tudjunk egyutt lenni es már nagyon tré amugy is köztünk a helyzet.


Mivel kiütéseim lettek közben(ami nagyon nem mulik...) es ezt semmiképpen nem akarom hogy tudja, igy megint le kellene mondanom valami kamuval..efelett(hogy megint lemondom es nem találkozok vele akármire hivatkozva)nem tudom mennyire fog vagy nem fog már elmenni.


Mindezt ugy hogy szeretjük egymast es amugy semmi gond nem lenne soha csak mindig ilyen hülyén jön ki minden.


Hogyan tudnám elsimitani ezt most, hogy tartson ki?



#hibázom a kapcsolatban
2021. ápr. 4. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
Éppen ezért kellett volna legalább most őszintének lenned vele. Ha folyamatosan csak hárítasz, akkor mégis hogyan bízzon benned? Ha a bizalmát akarod erősíteni, akkor legyenek olyan lépéseid, amelyek erősítik a bizalmát. Reggel megint hazudozni fogsz, ahelyett, hogy ma elmondtál volna neki mindent őszintén.
2021. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 A kérdező kommentje:

Meg ki lenne az a hülye amugyis aki ugy ismerkedik hogy bemutatja az anyagi helyzetét hogy szegeny csori én?


Eleve nem is igy indul semmi soha.


Aztan meg plane olyannak akinél pénz van.

2021. ápr. 4. 18:04
 73/85 A kérdező kommentje:

Azzal lehet őszinte az ember aki elhiszi amit mondok 71!!


Értsétek ezt meg.

2021. ápr. 4. 18:05
 74/85 anonim ***** válasza:
51%
Megértelek, ezért segítek.Holnap akkorát hazudunk szegény srácnak hogy 10 napos távolmaradási alibid lesz! Ugyan is holnap lázas leszel köhögsz és a korona tüneteit produkálod.Posztolj egy kèpet lázmérővel a seggedbe és minden el lesz intézve.
2021. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 A kérdező kommentje:

Azt igertem tuzon vizen at ott leszek, csak ha nem ut el egy auto.


Erre legyek virusos reggel?

Ma már majdnem kidobott..


Találkozunk, majd gyors lelépek. Ez a terv most.

2021. ápr. 4. 18:24
 76/85 anonim ***** válasza:
96%
Istenem, nekem ez már most fárasztó idegileg, gyanítom, szegény srác mit élhet át. Jobban is jár, ha megszabadul tőled, és keres egy normális nőt. Én leveszem rólad a kezem, felőlem úgy cseszed el az életedet és ezt a kapcsolatot, ahogyan csak akarod.
2021. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 A kérdező kommentje:
Csak lazán. Ahogy irták.
2021. ápr. 4. 18:25
 78/85 A kérdező kommentje:
76 es hasonlok nem olvasták az előzmenyeket??
2021. ápr. 4. 18:25
 79/85 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvasta. Én hosszabb távon mindenképp javasolnék egy pszichológust, mert konkrétan annyira rá vagy pörögve az anyagi helyzetedre, hogy minden miatt azon aggódsz, hogy azért fognak kidobni.


Pedig simán mondhattad volna, hogy az egyik kolléganőd, barátnőd egy hónapja panaszkodott rá, hogy atkás. Valószínűleg az ő ruháiról átpattogtak a tiedre és hazahoztad, nem tudod, hogy jó ötlet-e most találkoznotok. De ha bevállalja, hogy találkozzatok, akkor is inkább nála legyetek, nehogy őt is összecsípjék.


Szerintem ez sokkal gázabb amit most csinálsz, mintha bevallottad volna az atkákat, ahogy eddig kb 50 kommenten keresztül mindenki javasolta.

2021. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
27%

Az a gáz, hogy a kérdező tényleg egy putriban lakik, ahol tényleg élősködők vannak, és tényleg hazudozik. Miközben eddig úgy tett, mintha nem így lenne.

Ez annyira szánalmas.

2021. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!