Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom családját utálom? Idióta az egész család. Rosszul érzem itt magam.

Figyelt kérdés
Ti szakítanátok ez miatt a pártokkal? Volt valaki hasonló helyzetben?
2021. ápr. 5. 09:54
1 2 3 4 5
 11/45 Noti75 ***** válasza:
98%

Szia!

El kell költözni onnan és élni a külön életeteket. Tudom, ez kevésbé kényelmes, mint a szülők nyakán élni és osztani az észt, hogy mindenki idióta, aki másképp gondolkodik. 😁

Igazából mi az akadálya annak, hogy külön éljétek a saját életeteket?

2021. ápr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
97%

Most a párod hogy viszonyul a családjához?

Kinél éltek? Együtt éltek?

Miért idióta a család?

Ezeket jó lenne tudni. Mert pl ha a párod támogatja a családját, akkor inkább szakíts, mert mindig másodhegedűs leszel! Tapasztalatból mondom!

2021. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Mert a párom nem akar innen soha elköltözni. És a családja nagyon tudja befojásolni. Sokszor nagyon idiótán és gyerekesen gondolkozik a párom
2021. ápr. 5. 10:31
 14/45 anonim ***** válasza:
82%
Mondom én, a hapsiját is idiótának tartja. A család nyakára költözik, de megveti őket. Szép kis alak...
2021. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Szeretem a páromat de nem tudom hogy így meddig bírom. Nem tudom hogy így van e értelme az egésznek.
2021. ápr. 5. 10:33
 16/45 anonim ***** válasza:
97%
Ha befolyásolható anyapicifia, akkor biztosan nem maradnék vele együtt. Az egyik legrosszabb tulajdonságnak tartom.
2021. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
98%

"Mert a párom nem akar innen soha elköltözni. És a családja nagyon tudja befojásolni. Sokszor nagyon idiótán és gyerekesen gondolkozik a párom"


Akkor leülteted a párod, és kozlod: Pisti, nekem ebből elegem van, nem akarok anyadekkal együtt élni. Május elsején elköltözöm, veled, vagy nélküled.

Enyni.

2021. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
95%
ha a parod inkabb a csaladjat valasztja, akkor mar dontott, ideje neked is donteni, es elcuccolni toluk. en se tudnek olyanoknal elni akiket utalok
2021. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod nem akar költözni, nem szeret elèggè. Nem kellene, hogy megszakitsa a kapcsolatot a csalàdjàval, csak új életet kezdenie, ahogy az normális. Lásd be, ezt a kapcsolatot csak te akarod, rajtad múlik meddig ragadsz benne, vagy lèpsz tovább
2021. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te párod írta ki tegnap, hogy olyan jó náluk, mint a csuda, a párja mégis el akar költözni? :D


Amúgy nálunk is hasonló volt a szitu, elköltöztünk 700 km-re, évi 2-3-szor találkozunk és ez így full oké.

2021. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!