Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom családját utálom? Idióta az egész család. Rosszul érzem itt magam.

Figyelt kérdés
Ti szakítanátok ez miatt a pártokkal? Volt valaki hasonló helyzetben?
2021. ápr. 5. 09:54
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
83%

Ja, hogy náluk laktok.

Akkor felejtős. Kifogtad anyuci pici fiát.

Költözz haza és tanulj az esetből. Ne kezdj olyannal aki még nem szakadt le a csöcsről.

2021. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Komolyan! Rá fogsz menni, annyit nem ér!
2021. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 Noti75 ***** válasza:
40%

Engem mindig megdöbbent, hogy emberek milyen magabiztosággal ítélkeznek mások felett és osztogatnak itt párkapcsolati tanácsokat , ANÉLKÜL, HOGY BÁRMIT IS TUDNÁNAK AZ ESETRŐL. 😁

Ezért is veszélyes ismeretlenek tanâcsira hallgatni. Hiszen semmit nem tudunk arról, hogy valójában mi a probléma. Így meg csak ostoba ember osztogat tanácsokat. 😁

Te azt írod, hogy idióták a pârod szülei, na meg a párod is, mert hallgat rájuk. Ez a te véleményed, de valójában semmit nem tudunk arról, hogy mit is takar ez valójában. Akár az is előfordulhat, hogy te vagy az aki folyamatosan fordítva ül a lovon és a párod az, aki értelmesen viszonyul az élethez.


Nem sértés ként írom, nem ismerlek így azt sem tudom, hogy râd igaz-e, de tudod minden idióta azt hiszi, hogy ő az aki tökéletesen látja a világot és a körülötte lévő emberek mind hülyék és hülyén gondolkodnak.


Mint írtam, a te esetedről semmit nem tudunk. Csak annyit, hogy szerinted mindenki idióta körülötted a családban. De azt nem tudjuk, miből gondolod ezt, miben nyilvánul ez meg? Lehet, hogy pont ők azok,akik értelmesen állnak az élethez és te ülsz fordítva a lovon. De persze az is lehet, hogy neked van igazad. Nem tudhatjuk, mert semmi konkrétumot nem tudunk erről.


Ezért is veszélyes ilyen helyeken, nulla információt megosztva tanâcsokat kérni, mert sokan fognak nagyon karakán tanácsokat osztogatni úgy, hogy valójában fingjuk sincs az egészről. Ez nagyon ostoba dolog a részükről és nagyon veszélyes rád nézve. Hiszen lehet, hogy a lehető legrosszabb tanácsot adják, te meg azt követed.


Szerintem soha ne fogadj el életvizeli tanácsokat olyanokról, akiknek fogalmuk sincs az életedről, a körülményeidről, az egész probléma hátteréről. Az ilyen felelőtlen tanácsok általában nem a boldogság felé vezetnek.


Nyilván lehet, hogy neked van igazad és tényleg idióták, akkor lépned kell, vagy a pároddal vagy nélküle. De az is lehet, hogy te látod rosszul a dolgokat, akkor viszont talán jobb lenne, ha magadon próbálnál változtatni és nem ellökni azokat, akik segíthetnek ebben.


Amíg nem tudjuk, hogy mit is takar az, hogy szerinted idióták, addig azt sem tudjuk, hogy valójában melyik félnek van igaza. Így meg tényleg csak egy ostoba ember osztogat konkrét tanácsokat.

2021. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy igazad van kedves utolsó. De ha nem boldog a kérdező a párjával, nem felel meg neki a helyzet, amiben él, és a párja sem akar változtatni, akkor miért maradjon a kérdező vele?

Azért sokan írunk itt tapasztalatból, kutyából nem lesz szalonna!

2021. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
23: szerintem itt nem az a kérdés, hogy ki a hülye. De a kérdező párja ragaszkodik valamihez, amiben a kérdező rosszul érzi magát. Ez egy döglött ügy.
2021. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
De ezek után mit szeretsz a párodban?
2021. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk,igazából nem vagyok a páromba már szerelmes eggyátalán csak szeretetet érzek iránta,jószivü és jóindulatú a párom.De egyszerüen ugy érzem hogy nem tudok vele közös jövőt tervezni.Nem tudom vele hosszú távon elképzelni az életem.Érzem hogy szeret mert érezteti velem,de vele nem tudunk egyről a kettőre haladni.
2021. ápr. 5. 13:10
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Szerintem ezzel akkor meg is válaszoltad magadnak, hogy mit csinálj. Ha így érzel, akkor ne húzd az időtöket és szakíts. Neked is jobb lesz, és hosszú távon neki is.

2021. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Noti75 ***** válasza:
22%

Kedves 24-es!


Fantasztikus lehet az az élettapasztalat, amely alapján még egy olyan kérdésben is meg tudod mondani a tutit, amiben még a legalapvetőbb információkkal sem rendelkezel. Ez valóban irigylésre méltó.


Sokszor a logikus kérdés nem az, hogy most boldog-e, hanem, hogy hosszútávon boldog lesz-e? 😉

Mivel ilyen tapasztalt vagy, nyilván te is tudod, hogy vannak olyan élethelyzetek, amikor pillanatnyilag nem látja tisztán az ember a helyzetét és pont azt gondolja rossznak, ami hosszú távon mégiscsak a boldog élethez vezet.


Had' írjak egy konkrét példát. Évekkel ezelőtt az egyik ismerősöm belekeveredett egy ilyen "vidámvasárnapos" szektába. Teljesen élményt az esze, a családja persze nem nézte jó szemmel az egészet. Az lett, hogy végül mâr a családja ellen fordult, mert nem értik meg őt és hülyék az élethez. És ő így nem tudja elképzelni a boldogsâgát. Odáig jutott a dolog, hogy már a válláson gondolkodtak.

Szerencsére mi haverok nem azt a rettenetesen nagy élettapasztalatból adódó, bölcs tanácsot adtuk neki, hogy "igazad van, dobd el a családokat, hiszen így nem vagy boldog", hanem próbáltuk mi is megérteni vele, hogy nem biztos, hogy ez a jó út. Aztán szép lassan belátta, hogy ez a szekta csak kihasználja, elszedi a pénzét, szembefordítja a szeretteivel és szerencsére viszakozott. Rendezte a kapcsolatát a családjával és most boldogan nevelik a gyerekeket.


Tudom, nagy butaság volt tőlem, hogy nem azt a jótanácsot adtam neki, hogy rúgj fel mindent, dobd el a családodat, hiszen most éppen úgy érzed nem vagy boldog velük, irány a szekta!

2021. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!