Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kockáztassak, vagy éljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztassak, vagy éljek boldogtalanul?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok, minden vélemény érdekelne aki segíteni tud.

50+-os hölgy vagyok bár fiatalos. 12 éve vagyok férjnél, gyermekünk nem született. Mielőtt párommal megismerkedtem albérletben laktam. Örökölni sem fogok már, szüleim egy hitel miatt elbukták lakásukat, ilyesmi.

12 éve férjem lakásába költöztem ahol azóta is élek. Ez csak az ő tulajdona.

Sajnos teljesen elhidegültem tőle, kifejezetten boldogtalan vagyok mellette. Nem hinném hogy ez helyrehozható lenne, rengeteg a sérelem mára köztünk.

Szeretnék új életet kezdeni, elköltözni tőle, inkább egyedül élni, de elvárásoktól mentesen.

A problémám hogy csak albérletben tudnám ezt megtenni.

50+-osan mit gondoltok ez mennyire kockázatos?

Ha bármi történne, akár táppénz vagy más, félek hogy mindig tudnám-e fizetni.

De boldogtalanul sem élhetek.

Mit tanácsolnátok, mit tennétek helyemben?


2021. ápr. 15. 13:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi megtakarításod sincs?
2021. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha meg volt oldva a lakhatásod, miért nem képeztél tartalékot?
2021. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az sem nirmális,ha boldogtalanul élnéd le az életed, hiszed vagy sem van egy csinos 50es nő ismerősöm aki albérletben élt boldogan, falta a fiatal srácokat. Egyszer viszont egy 29éves focistával kezdett. Olyan jók alakultak a dolgok,hogy már 2 éve boldogok, összeköltöztek és bár gyerek nem várható mégis jó rajuk nézni.

Szóval kérdés,hogy mennyire vagy bevállalós. Én belevágnék.hisz az ismeretlen lehet szuper jó is, Amit viszont ismersz az már menthetetlen és szomorúsággal teli..

2021. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
A helyedben én adnék még egy esélyt a házasságomnak. A férjed lehet észre sem veszi, hogy ennyire rosszul éled meg a helyzetet. Beszéltetek már nyíltan, őszintén egymással? Tudatosult, hogy ennek válás lesz a vége? Ha igen, és így sem tudtok közeledni egymáshoz,akkor reménytelen. Viszont rettentő sokat kockáztatsz. (Ha van 1 % esély megmenteni a házasságomat, én biztos arra fókuszálnék minden erőmmel a helyedben.)
2021. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éve van ez az állapot?
2021. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Csak minimális megtakarításom van. A fizetésem sosem volt sok, de azért hosszú és fárasztó a munka. Elég sokszor rendeltem ételt arra is sok elment. Meg a testvéremet támogattam már nem egyszer.

Nem ez a lényeg.

Ez az állapot kb. 3 éve kezdődött, azóta egyre rosszabb minden. Már nincs kedvem férjemmel csinálni semmit, vagy vitatkozunk vagy nem beszélünk. Az ágyban sem hiányzik már, sőt legszívesebben soha nem lennék többet vele.

2021. ápr. 15. 13:33
 7/22 A kérdező kommentje:

Pár dologban úgy viselkedett velem ami nekem nagyon fáj.

Más embernek látom már mint házasságunk elején.

2021. ápr. 15. 13:38
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Tehát 3 év alatt eszedbe sem jutott tartalékot képezni arra az esetre ha csak rosszabb lesz. Sztem maradj benne, egyedül megbolondulsz és ugyis visszamész hozzá.
2021. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed hogy viszonyul hozzád? Ő is válni szeretne?
2021. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd ott. Az ő érdekében.
2021. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!