Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kockáztassak, vagy éljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztassak, vagy éljek boldogtalanul?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok, minden vélemény érdekelne aki segíteni tud.

50+-os hölgy vagyok bár fiatalos. 12 éve vagyok férjnél, gyermekünk nem született. Mielőtt párommal megismerkedtem albérletben laktam. Örökölni sem fogok már, szüleim egy hitel miatt elbukták lakásukat, ilyesmi.

12 éve férjem lakásába költöztem ahol azóta is élek. Ez csak az ő tulajdona.

Sajnos teljesen elhidegültem tőle, kifejezetten boldogtalan vagyok mellette. Nem hinném hogy ez helyrehozható lenne, rengeteg a sérelem mára köztünk.

Szeretnék új életet kezdeni, elköltözni tőle, inkább egyedül élni, de elvárásoktól mentesen.

A problémám hogy csak albérletben tudnám ezt megtenni.

50+-osan mit gondoltok ez mennyire kockázatos?

Ha bármi történne, akár táppénz vagy más, félek hogy mindig tudnám-e fizetni.

De boldogtalanul sem élhetek.

Mit tanácsolnátok, mit tennétek helyemben?


2021. ápr. 15. 13:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kis tanyát albérlet helyett.
2021. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyereke a pasinak, próbáld meg kibekkelni valahogy. Ha meghal, tied a lakás.
2021. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!