Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont mellettem jut eszèbe hogy ő mèg élni akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pár hónapja járunk.

A szakitása óta, azaz évek óta nem volt sehol nyaralni, nemigen bandázik, idősebb ffi, azaz elvolt a meloval a szurke hétkoznapokban meg tv otthon.


Összejöttunk. Eleinte nem tudtam rola hogy ő kicsit introvertebb igy siman kerdezgettem olyanokrol milyen a nyara ez evben tervez e valamit, haverok, osszejoveteleken van e amikor nincs velem, vagy mit csinál.


Erre kozli hogy kimegy valami szigetre majď haverjahoz nyaralni mire en féltékeny is lettem valahol(egzotik sziget..egzotik nők..), de azt mondta nem nőzni menne, es jön a többi is hogy programokat akar magának szervezni meg felállni a tv mellől, azaz élni.


De mindez ezek az onallo programok(engem sehova nem hiv mert drága dolgok),miert nem akkor jutottak eszébe éveken át mig nem volt nője?

Most hogy velem kialakult benne egy szerelem, vagy energiaplusz vagy nem tudom mi, a sajat bnője mellett jut eszébe az, hogy ő még élni akar meg világot látni, es folyamat utazgatásokat tervez nelkulem (en nem tudnam ezeket fizetni ő meg nem akarja nekem fizetni igy kulon utazgat majd)


Aki még ki akarja élni magát annak miért egy komoly kapcsolatban vagy miert egy bnő mellett jut eszébe??

Es elotte éveken at(!)nyugodtan "megállapodottan"élt.

Jövök en erre hirtelen neki utazgatnia kell meg haverok meg minden.



2021. ápr. 22. 06:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
96%
Kapcsolat elején megértem, hogy nem akar milliós nyaralásokat neked is kifizetni, viszont ha egyre többet szervez nélküled programot, akkor nem élvezi a társaságod. Biztos vagy benne, hogy ő is szerelmes, és nem csak azért van veled mert a kényelmes életébe véletlenül betoppantál?
2021. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:

Azt szokta mondani hogy nagyon örül nekem hogy az életében vagyok, meg akarja ezt velem élni, en meg ő együtt, hagyja ahogy alakul majd magátol, ha a nagyon komoly felé, azt is, de nem görcsöl rá, hanem a sodrást hagyja. Es szeretné ha en is pozitivan látnám az egeszet.


Meg olyanokat is mond hogy a jövőt ugy sem lehet tudni..


Meg mondta hogy szeret es várja is tolem hianyzik neki ha en nem mondom es kér is arra, szeressem őt.


Probálkozik a részemre is nyujtani ezt azt hogy nekem ia kedvezzen azaz valahol nezi az en oldalam is. Szexben is.


De alapvetoen ugy erzem mintha en egyedul mozgatnám ezt a kapcsolatot. Többször is mondta hogy ő inkabb befogado tipus, mindent befogad.(amit az élet hoz) A szerelmem, engem. Ő ebben "lubickol" es tetszik neki.


De ez hogy nem olyanokon agyal hogy Velem milyen kalandokat izgalmakat élhetne meg, hanem kulfold meg haverok 7 ev utan jutnak eszébe a spanjai..hát..

2021. ápr. 22. 07:10
 13/63 A kérdező kommentje:
Már nem azert, de nekem szerelmesen biztos is hogy nem az lenne az első hogy kulfold meg barátnők. Hanem a szerelmem.
2021. ápr. 22. 07:14
 14/63 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdésed, ő nem szerelmes, csak sodródik az árral, hiszen van egy nő akivel szexelhet, melletted pedig éli az életét ahogy jólesik. :)
2021. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
94%
Az írásod alapján még nagyon gyereknek tűnsz...
2021. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:

15 fejtsd ki legyszi


14. Biztos?

2021. ápr. 22. 07:30
 17/63 A kérdező kommentje:
14 es eddig miert nem elte.miert mellettem kell ezt most igy hirtelen.
2021. ápr. 22. 07:32
 18/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát most én is egyedül vagyok egy jó ideje.Bár én más típusú ember vagyok,attól hogy egyedül voltam még eljártam bulizni iszogatni haverokkal,vagy házibuliba,tehát én nem ültem azért otthon minden hétvégén,persze sokszor volt otthoni program is.Én ha most megismerkednék egy olyan nővel akibe szerelmes leszek,tehát már a jövőt tervezgetjük ,akkor nem sok programból hagynám ki az tuti,már csak azért sem hogy jobban meg tudjam ismerni.Sokminden miatt lehet hogy így viselkedik ,egy biztos hogy ne tervezz sokáig vele én úgy gondolom.35f
2021. ápr. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:

Köszi 18

Akkor még egy csalódas


Csak amugy is kezdem azt érezni hogy én feleslegesen adok bele ebbe energiát. Kezdek abba belefaradni hogy mindig nekem vannak vágyaim kettesben nem neki

2021. ápr. 22. 07:36
 20/63 anonim ***** válasza:
100%

Az a része okè, hogy felèbredt úgymond és kiakarja használni, élni az èletet. De hogy ebből téged, mint társa kihagyna és nem is bánja-ez már nem normális.

Szerintem ne fecsèreld többet az időd vele, nyilvánvalóan nem szerelmes belèd. Elvolt a kis unalmas èletèvel, majd jöttél te, aki szerelmes belè és körül rajongod, kapott egy pluszt, önbizalmat és most vígan éli az èletèt.

Nem azt mondom,hogy kikellene rögtön fizetnie a rèszedet is, vagy lemondania ezekről, hanem minimum szervezzetek olcsóbb kiruccanásokat, döntsetek/gyűjtsetek együtt ilyesmikre. Az,hogy mellőled ennyire elvágyik, nem normális.

Mi már a kapcsolat elején nem tudtuk volna elképzelni azt, hogy a jó èlmènyeket ne együtt èljük meg, hisz ha szerelmes vagy úgy esik a legjobban. Sajnálom, én is biztosan nagyon rosszul èreznèm magam a helyedben, kissé megalázó...

2021. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!