Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont mellettem jut eszèbe hogy ő mèg élni akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pár hónapja járunk.

A szakitása óta, azaz évek óta nem volt sehol nyaralni, nemigen bandázik, idősebb ffi, azaz elvolt a meloval a szurke hétkoznapokban meg tv otthon.


Összejöttunk. Eleinte nem tudtam rola hogy ő kicsit introvertebb igy siman kerdezgettem olyanokrol milyen a nyara ez evben tervez e valamit, haverok, osszejoveteleken van e amikor nincs velem, vagy mit csinál.


Erre kozli hogy kimegy valami szigetre majď haverjahoz nyaralni mire en féltékeny is lettem valahol(egzotik sziget..egzotik nők..), de azt mondta nem nőzni menne, es jön a többi is hogy programokat akar magának szervezni meg felállni a tv mellől, azaz élni.


De mindez ezek az onallo programok(engem sehova nem hiv mert drága dolgok),miert nem akkor jutottak eszébe éveken át mig nem volt nője?

Most hogy velem kialakult benne egy szerelem, vagy energiaplusz vagy nem tudom mi, a sajat bnője mellett jut eszébe az, hogy ő még élni akar meg világot látni, es folyamat utazgatásokat tervez nelkulem (en nem tudnam ezeket fizetni ő meg nem akarja nekem fizetni igy kulon utazgat majd)


Aki még ki akarja élni magát annak miért egy komoly kapcsolatban vagy miert egy bnő mellett jut eszébe??

Es elotte éveken at(!)nyugodtan "megállapodottan"élt.

Jövök en erre hirtelen neki utazgatnia kell meg haverok meg minden.



2021. ápr. 22. 06:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:

49 es nem azert. Hanem mert valoban igy el! Gondolhatod, hogy megismertem, nem idegenrol irok!


48. Ez de nagy bölcsesség tényleg. Ez lesz.


Voltak lightos kozos progik igen eddig. Azok nekem nagyon tetszettek eddig. Habár nem egy emlékkönyvbe valo izgalmas örök élmenyek de belsőséges es szívmelengető nagyon!

2021. ápr. 22. 09:20
 52/63 A kérdező kommentje:

50 vagy. Ő maga sem tudja mit akar.

A legjobb..

2021. ápr. 22. 09:31
 53/63 anonim ***** válasza:
94%

Nem ismerheted eléggé

Nem állíthatod biztosan hogy minden úgy volt ahogy mondta. Honnan veheted biztosra?

Pár hónapja vagytok együtt, a neten ismerted meg

Azt mesél neked amit akar

Én is úgy gondolom, hogy volt egy nyugisabb időszaka, lehet az előző kapcsolat tényleg megviselte és sokáig tartott neki "helyrejönni", de mostanra szedte össze magát.

Lehet te is kellettél hozzá, de azt gondolom ő ilyen volt mindig is.

És ahogy írták már előttem is szerintem is arról van szó hogy azok a kérdések inkább azért zavarták, mert nem akart ilyen "mélyen" belemenni ebbe.

Vagy mert tényleg nem volt mit mesélnie vagy nem akart.

Az viszont biztos hogy ebbe a kapcsolatba te sokkal többet képzelsz bele mint ami valójában van.

Nyilván jó neki veled, jó a szex stb

De ha én valakit szeretek és komolyan gondolom a kapcsolatot nyilván nem igy viselkedek.

Ő jól elvan veled.

Próbál nyugtatni hogy ne hisztizz neki és ennyi.

Ha ő így jól érzi magát nem fogod tudni megváltoztatni.

Szóval vagy sodródsz vele és vagy kialakul idővel komolyabb vagy nem... Vagy kilépsz ebből a kapcsolatból.

És ha szeret és hiányzol neki azt úgyis észre fogod venni mert nyilván megpróbálja meg helyre hozni a dolgot, teperni stb

Ha nem keres vagy nem tesz semmit.. Hát az meg elég egyértelmű :)

29/N

2021. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg közben a saját anyagi lehetőségeidhez mért külön programokat szervezni magadnak. Szép lassan próbálj egy kicsit kevesebbet talizni vele. Ha ő nem féltékenykedik akkor le tudod szűrni a következtetést.
2021. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:

53 ő mondta hogy kb 10 eve nem volt nyaralni.

Miert hazudna eleve?


Amikor hanyagolom az zavarja. Neha feltekeny. Kitorolte már az egyik ismerosom is.

ezek nekem nem támpontok

2021. ápr. 22. 10:02
 56/63 anonim ***** válasza:
94%

Ja hát tök szuper, hogy a birtoklási vágya megvan, beleszól hogy ki lehet ismerősöd, de a legjobb dolgokból, programokból kihagyna. Igazad van, az első sokkal fontsabb, biztosan nagyon szeret téged! További boldog èletet kívánok nektek.🤗


Többieknek pedig: kár ezután időt fektetni abba, hogy írjunk bármit is a kérdezőnek.

2021. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:

Irtam hogy ezek nekem nem támpontok.

Ertő olvasás kanyarban...

2021. ápr. 22. 12:37
 58/63 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell ide értő olvasás, mert benned sincs 1 csepp értelem se. Magyarázod, hogy te ismered, mert ezt meg azt mondott neked... hát figyelj, én meg milliárdos vagyok és unalmamban katicát eszek. Látod? Én is mondtam neked valamit és fingod sincs róla, hogy igaz vagy sem. 50-50%. Ahogy a kedves pár hónapja megismert párodnál is. Fogalmad sincs milyen ember, csak szeretnéd, ha olyan lenne, amilyet te elképzelsz most.Közlöm, hogy szexre használ téged és egyáltalán nem vagytok kapcsolatban, semmilyen szinten. Ez egy szexkapcsolat. Te meg szörnyen naiv és buta vagy, pont ezért vagy jó erre, mert bármit mondhat, te majd elhiszed :D


Innentől sztem se érdemes neked tanácsot adni, sok sikert a csodás pasiddal, akire mindigis vágytál :DDD

2021. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:

Hogyne lenne fogalmam a sajat páromrol??


Mellettem kivirult. Ezen nincs mit szépiteni! Ez teny es valo.


Egotuningnak vagyok neki jo meg ugrodeszkának.

Ezt is ertem.


Köszi mindenkinek.

2021. ápr. 22. 13:17
 60/63 anonim ***** válasza:
Én tuti szakítanék ha párom nélkülem nyaralgatna.
2021. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!