Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont mellettem jut eszèbe hogy ő mèg élni akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pár hónapja járunk.

A szakitása óta, azaz évek óta nem volt sehol nyaralni, nemigen bandázik, idősebb ffi, azaz elvolt a meloval a szurke hétkoznapokban meg tv otthon.


Összejöttunk. Eleinte nem tudtam rola hogy ő kicsit introvertebb igy siman kerdezgettem olyanokrol milyen a nyara ez evben tervez e valamit, haverok, osszejoveteleken van e amikor nincs velem, vagy mit csinál.


Erre kozli hogy kimegy valami szigetre majď haverjahoz nyaralni mire en féltékeny is lettem valahol(egzotik sziget..egzotik nők..), de azt mondta nem nőzni menne, es jön a többi is hogy programokat akar magának szervezni meg felállni a tv mellől, azaz élni.


De mindez ezek az onallo programok(engem sehova nem hiv mert drága dolgok),miert nem akkor jutottak eszébe éveken át mig nem volt nője?

Most hogy velem kialakult benne egy szerelem, vagy energiaplusz vagy nem tudom mi, a sajat bnője mellett jut eszébe az, hogy ő még élni akar meg világot látni, es folyamat utazgatásokat tervez nelkulem (en nem tudnam ezeket fizetni ő meg nem akarja nekem fizetni igy kulon utazgat majd)


Aki még ki akarja élni magát annak miért egy komoly kapcsolatban vagy miert egy bnő mellett jut eszébe??

Es elotte éveken at(!)nyugodtan "megállapodottan"élt.

Jövök en erre hirtelen neki utazgatnia kell meg haverok meg minden.



2021. ápr. 22. 06:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem komoly kapcsolat. Nem szeret, csak el van veled, szexeltek és kész. Hogy miért most kezdi élni az életét annak több oka is lehet. Magabiztossá tehette, hogy egy olyan nő szóba áll vele, mint te, esetleg megijedt, hogy újabb komoly kapcsolatba beleugorjon, kapuzárási pánik, ki tudja. Ha te komoly kapcsolatot akarsz szerelemmel nem csak szexszel, akkor nem egymást keresitek.
2021. ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

És de bármikor ilyenekről akarok vele beszelni mindig azzal jön hogy ne gyengitsem a kapcsolatunkat, legyek pozitiv, ne görcsöljek semmire, éljem meg, ne agyaljak nem kell félni meg bajokat bevonzani oda ahol nincs.


Ezeket kapom.

2021. ápr. 22. 08:27
 33/63 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:

Szoval ha megkockaztatnam azt mondani neki nekem ez igy nem jo nem vagyok boldog, szepen visszaforditja hogy ezeket en képzelem be magamnak. Hogy en vagyok görcsölős es arra tippel talán a sok korábbi csalódasaim miatt lehetnek bennem ezek.


Magyarán en tehetek arrol szerinte ha magamnak kavarom a bajt abba amiben nincs is.


Ilyeneket mond!

2021. ápr. 22. 08:29
 35/63 A kérdező kommentje:
27 35
2021. ápr. 22. 08:29
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind mind terelèsek, drágám. Hallgass csak, ne mondj semmit, örülj neki, hogy ő gyönyörű helyeken szórakozik míg te otthon lehetsz egyedül. 🤗
2021. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem jó így, de ha a barátod azt mondja minden rendben, csak beképzeled, akkor nyugtázod a mondandóját és minden rendben lesz? Ha tudod mi zavar, fejtsd ki, beszéljétek meg, keressetek rá megoldást, ha nem tudjátok megoldani neked kell szakítanod, hiszen a barátodnak jelenleg is megfelelő a kapcsolat.
2021. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 A kérdező kommentje:

29 30.

Csak epp egy nő soha nem véletlenül lép le...

Lassan igazolom is.

2021. ápr. 22. 08:36
 39/63 anonim ***** válasza:
14%

Azt írtad "nem vagyok betegesen féltékeny".


Mégis a kérdésedben ez áll : "kimegy valami szigetre majď haverjahoz nyaralni mire en féltékeny is lettem valahol(egzotik sziget..egzotik nők.."


Hallod, nem csodálom, hogy nélküled szervez mindent :D téged én se vinnélek sehova... nem érzed nonszensznek, hogy kimegy a haverjához nyaralni, te meg egzotik nők miatt féltékenykedsz?


Menekül előled, ami tök érthető, egy korlátozó, uralkodó, féltékenykedő elmebeteg vagy.


És igen, nem szerelmes beléd, totál nem tervez veled semmit, a szex miatt tűr el.


22N

2021. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:

37 ezzel tenyleg csak annyi a bajom hogy mintha csak en tennék ezert a kaocsolatert. En motivalok en akarok kozos elmenyeket en mozgatom az egeszet ugy erzem. Kezdek belfaradni a "kaparásba"


Es ő meg ilyeneket szervez Magának, hogy sziget. Ami le is lomboz. Nem azt tervezi hogy összeköltözés progik egyutt stb


Már nem azért hogy hasonlitgassam, de exem már első naptol vitt a haverjaival bandázni, tópartoztunk grilleztünk, utaztunk egyutt mindenhova, ez a srac meg ég es föld nem fér a normámba se. Szigetek nelkulem a nagy tervei. Meg uj tetko. Minden Önös.

2021. ápr. 22. 08:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!