Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont mellettem jut eszèbe hogy ő mèg élni akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel pár hónapja járunk.

A szakitása óta, azaz évek óta nem volt sehol nyaralni, nemigen bandázik, idősebb ffi, azaz elvolt a meloval a szurke hétkoznapokban meg tv otthon.


Összejöttunk. Eleinte nem tudtam rola hogy ő kicsit introvertebb igy siman kerdezgettem olyanokrol milyen a nyara ez evben tervez e valamit, haverok, osszejoveteleken van e amikor nincs velem, vagy mit csinál.


Erre kozli hogy kimegy valami szigetre majď haverjahoz nyaralni mire en féltékeny is lettem valahol(egzotik sziget..egzotik nők..), de azt mondta nem nőzni menne, es jön a többi is hogy programokat akar magának szervezni meg felállni a tv mellől, azaz élni.


De mindez ezek az onallo programok(engem sehova nem hiv mert drága dolgok),miert nem akkor jutottak eszébe éveken át mig nem volt nője?

Most hogy velem kialakult benne egy szerelem, vagy energiaplusz vagy nem tudom mi, a sajat bnője mellett jut eszébe az, hogy ő még élni akar meg világot látni, es folyamat utazgatásokat tervez nelkulem (en nem tudnam ezeket fizetni ő meg nem akarja nekem fizetni igy kulon utazgat majd)


Aki még ki akarja élni magát annak miért egy komoly kapcsolatban vagy miert egy bnő mellett jut eszébe??

Es elotte éveken at(!)nyugodtan "megállapodottan"élt.

Jövök en erre hirtelen neki utazgatnia kell meg haverok meg minden.



2021. ápr. 22. 06:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
17# Szerintem érdemes erről megkérdezned, mert egy párkapcsolat két embertől függ, ha ő nem szeretne tenni érte, szívesebben tölt időt barátokkal a kapcsolat rovására, nem működőképes hosszútávon. Az egyre több külön program lehet menekülés is a kapcsolatból, hiszen ha otthon marad, bármikor átmehetnél, de az is lehetséges, most jött rá nem élt eleget. Mindkét esetben közös pont, hogy nem veled képzeli el az életét.
2021. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát sodródni az árral az nem szerelem...
2021. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
26%

Miért van? MIATTAD!


Sosem értettem a nők azon baromságát, hogy miért akarjátok mindig megváltoztatni minden pasitokat? A menő csődört kasztrálni, a félénk/lusta kis mopszlit meg futtatni?

2021. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

Igen szerintem is jo lenne ha olcsobb dolgokra ugyan de egyutt mennénk, ez az ami bánt is hogy de ilyeneken nem is agyal. Nekem hianyoznak ezek vele. Ugy erzem egyedul nekem.


Es a haverjain agyal.

2021. ápr. 22. 08:03
 25/63 A kérdező kommentje:

23 en nem akartam valtoztatni rajta. Elfogadtam hogy introvert.

Ő valtozott meg mellettem. Es de nem ugy hogy elnenk a vilagunkat nagykanállal.

Hanem ő mint ego!

2021. ápr. 22. 08:04
 26/63 A kérdező kommentje:
Ő akarja élni az ő világát nagykanállal. En ezt érzem:(
2021. ápr. 22. 08:05
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem hagyd, mert minél jobban próbálsz te nyomulni rá és ráerőltetni magad, annál rosszabb.

Keress egy èrett fèrfit, aki normális kapcsolatot akar, tud elköteleződni és nem utolsó sorban szeret is téged.

2021. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
Szexpajti vagy max.
2021. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
24%
Érdekes amikor egy nő csinálja ugyanezt az rendben van
2021. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
22%

29.-nek.


Igenn! :))) Azt mindig el KELL fogadni!


Pl.: Ha a nő lelép a férjétől a gyerekkel, az kiteljesedés és önmegvalósítás.

De ha a férfi lép le, akkor a férfi egy rohadtgetzhyféregbaromérzéketlenfostömlő.

2021. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!