Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg feleslegesen erőltetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg feleslegesen erőltetem ezt a dolgot a páromnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kapcsolatunk eleje óta van egy problémánk a párommal. Kicsit kellemetlen és intim téma.. De ez nem más mint az ő fitymaszűkülete.

Pár hónap után már azért mondogattam neki, hogy ezzel fel kellene keresnie egy orvost és meg kellene műttetnie. Mondta, hogy persze csak jöjjön el a két hetes leállás a munkahelyén, hogy ne legyen kiesés a munkából. Ezt még is értettem csak azóta már 4 év telt el.. Azóta sem történt semmi.


Ha vitázunk akkor ez az egy dolog ami miatt összekapunk. Ő mindig azt vágja a fejemhez, hogy engem csak esztétikailag zavar a dolog ezért erőltetem. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem zavar.. A szexuális életünket is befolyásolja.. Orális szexnél neki fáj ha le húzom a bőrt amennyire engedi.. Meg úgy összessegeben úgy gondolom ezt még gyermekkorban, tinikorban kellett volna orvosolni. Az öcsémnek is ez a problémája volt de ő szólt édesanyánknak és 14 évesen túl esett rajta. Ő pedig semmit nem hajlandó tenni. Tényleg hagyjam rá a dolgot vagy jogosan kérem hogy műtesse meg?


Egyébként mindketten fiatalok vagyunk, a húszas éveikben járunk.


2021. máj. 1. 21:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha lehet, ajánlanám figyelmetekbe az alábbi módszert:

[link]

Csak meg kell rendelni és használni, nekem sokat segített, s ami a fő: nem kellett kés alá feküdnöm.

Szépen hozd fel neki, hogy találtál egy humánusabb módszert a problémájára.

2021. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!