Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal már 2 éve vagyunk együtt, én 23 ő pedig 24 éves. A húga terhes lett, ezért megmondták hogy amíg be nem oltatom magam addig nem mehetek hozzájuk, oldjuk meg párommal máshogy, találkozzunk heti 1x, legyen távkapcsolat, őket nem érdekli így döntöttek. (Ezt még meg is értem mert nem akarok senkinek bajt okozni azzal hogy nem vagyok beoltva) Ezért párommal felhoztuk az albérletet, erre az apja fel csattant hogy ő nem engedi a fiát albérletbe, nem fogja hagyni hogy a fiától elvegyem a pénzt amit ő saját vállalkozásba, saját ház gyűjtésébe akarna fektetni. Mondtam hogy erről szó sincs, mindent felesben fizetnénk természetesen, nem ő tartana el engem és hogy tőlük sem várunk semmilyen anyagi támogatást. Erre mondta hogy ők nem is segítenének, gondolják hogy az én szüleim sem. Mondtam nekik hogy az én szüleim magától fel ajánlották a segítségüket ha szükségünk lenne rá és mellettünk állnának mindenben amiben csak tudnak. Erre mondta az apja hogy akkor elég hülyék a szüleim..


Innentől az egész téma átment személyeskedésbe, felhozódott az is hogy én a házimunkát meg osztanám a párommal hogy ő is vegye ki a részét belőle. Az apja szerint szégyen ez egy férfire nézve, az ő fiát nem azért nevelte hogy mosogasson, ki ne találjak ilyet mert ez női munka. Megmondta hogy lusta vagyok és kényelmes amiért én nő létemre megkérném a páromat h segítsen a házi munkában. (Ő szívesen megcsinálna mindent amire megkérem, nem érdekli hogy mi a férfi és női munka, csak a szülei egyszerűen nem engedik)


A legszomorúbb hogy veszekedés közben a párom végig csendben ült, próbált kiállni értem de olyan halkan hogy a szülei meg se hallották, nem is engedték szóhoz jutni így inkább nem mondott semmit. Rosszul esett mert így nekem kellett egyedül megvédenem magam a szüleivel szemben és meg se próbálta leállítani őket.


Azt tudni kell hogy amikor én ott vagyok akkor mindenben segítek, én tartom rendben a párom szobáját is, kitakarítok az egész felső emeleten, a húgának is mindenben segítek amire megkér, azt is megcsinálom amit neki kéne. Főzök és bevásárlok is magunkra természetesen saját pénzből.


Volt még pár dolog, de ennyi a legfontosabb. Párom hallani se akar albérletről, mert pénzkidobás és arról sem hogy hozzánk költözzön. Az a baj, hogy ilyen veszekedés után, hogy még a szüleimet is a szájukra vették meg engem is szidtak így nem tudok menni hozzájuk pedig felajánlották hogy hétvégente mehetek (hétvégén nem támad a vírus?!). Nem bírnék ott lenni és jópofizni velük. Arról nem is beszélve hogy az idegtől enni se bírok, pedig már nem is vagyok ott.


Ti mit tennétek? Mi a véleményetek?



2021. máj. 10. 10:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer mindenki válaszát, tegnap este szakított velem arra hivatkozva hogy valami benne megváltozott a vita óta és nem tud a régi lenni. Egyik napról a másikra kiszeretett belőlem (tegnapelőtt még azt mondta nagyon szeret és valamit kitalálunk), tegnap meg már azt hogy már nem érez semmit.
2021. máj. 11. 07:25
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Mikor fogják az emberek megérteni hogy attól mert be vagy oltva még ugyan úgy fertőzöl? Csak a te szervezetedre immunis ha be vagy oltva de ugyanúgy elkapod és tovább adod.
2021. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is mondtam nekik de azt mondták erre, hogy tudják de "így akkor is kevesebb az esély arra hogy fertőzök". Megértem őket mert csak a lányukat akarták védeni, de valóban nem túl logikus a kijelentés.


Főleg hogy ezek szerint akkor nem aggódtak hogy megfertőzök mindenkit amikor segítettem mindenben a ház körül és a hugának is meg nem aggódtak akkor sem amikor elengedték eljegyzési buliba meg szülinapi buliba is, ahol szintén nem voltak beoltva az emberek.

2021. máj. 11. 07:39
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne sajnáld, hogy megszabadultál ettől az elmebajtól
2021. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bakker,24 évesen otthon lakni ilyen szülőkkel,mert az albérletre költött pénz kidobás..Ha te jelentesz neki valamit,akkor rohadtul ne a pénzt nézze már, hanem azt hogy veled lehet..Nálunk anyósom volt ilyen,tapadt a kisfiára,még nyaralni is velünk akart jönni..Mondtam a pasimnak,aki immár jó pár éve a férjem,hogy vagy anyuka,vagy én.. :-D És nem 24 volt,hanem 20. le kell válni a szülőkről,még akkor is ha normálisak,nem még ha ilyen tuskó kretének mint a barátodé.Lehet nehezebb,de sokkal több öröm is van benne..Azon fog múlni,mennyire szeret,és ragaszkodik hozzád.Én biztos hogy ultimátumot adnék,nem kényszeríthetnének távkapcsolatba a szerelmemmel.
2021. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam hogy szakított veled,,Gratulálok,ez mekkora egy féreg pasi volt..Kár volt elpazarolnod rá egy napot is..Kiszeretett belőled,az első konfliktusnál anyuciékkal..Örülj hogy most kiderült...
2021. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki leírt már mindet, csak annyit tennék hozzá, hogy tényleg örülj, hogy ez most derült ki és nem évek múlva. Sajnálom, de fel a fejjel az ilyen ember soha nem szeretett téged igazán.
2021. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Senior Séf ***** válasza:
71%
Még egy szösszenet a járvány-okozta mentális gebaszokból. Rettenetesen sajnálom a mai fiatalokat, szinte teljesen kihúzták a lábuk alól a talajt.
2021. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van, bár kicsit bűntudatom van amiért annyira erőltettem neki az albérlet témát vagy hogy költözzön hozzánk, vagy legalább hétvégére jöjjön. Lehet én voltam sok neki. Azt is mondta, hogy én nem rontottam el semmit de nagyon eltér a véleményünk az anyagi kérdésekkel kapcsolatban és hogy így ebben sose fogunk közös nevezőre jutni..


Nekem van egy olyan érzésem is hogy a szülei beszélték tele a fejét valamivel de ezt tagadta.

2021. máj. 11. 13:24
 20/23 A kérdező kommentje:
Viszont lehet ebből sose lett volna egészséges kapcsolat a szülei miatt. 1 évvel ezelőtt miattuk fogytam le 14 kg-t, mert kikészítettek idegileg, hatással voltak a kapcsolatunkra és nem tudtam enni. Valószínűleg elég hülye ötlet volt azok után folytatni az egészet.
2021. máj. 11. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!