Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
64%

#8-as

Jó a kérdés. ;)

2021. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:

8 Ő nem tud főzni... én meg nem szoktam fát hasgatni, vagy füvet nyírni vagy a kertet kapálni.

Itt a MINDENNAPON van a hangsúly én megeszem 2 napig ugyanazt ami pl töltött káposzta azt 3 napig is, de ő neki mindennap friss kellene. Időm épp van, de pénzben is sok meg nehéz 2 főre főzni.És ez akkoris csak a nyárra megoldás szeptemberben visszamegyek tanulni akkor 2 vagy 3 délután teljesen foglalt leszek, nem fogok tudni főzni. Már előtte látom áll a bál miatta.

2021. máj. 19. 09:39
 13/75 A kérdező kommentje:
9 Felvàltva nem jo akkor az ő napjain max vajas kenyér lenne vagy májkrémes. Meg később is vègez munkában.
2021. máj. 19. 09:40
 14/75 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene értenie hogy ezt így nem lehet. Szeptembertől meg főleg.
2021. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte minden nap főzök amikor van időm, amikor nincs időm akkor pedig a párom ugyan haza a munkából hogy meglep valami finomsággal (gyors, pizza, komplett főétel, saláták amiket szeretek) amelyik kajálda épp útba esik neki, hoz valamit amiről tudja, hogy nagyon szeretem. Nálunk ebből sosincs probléma, a nap elején mindig megbeszéljük, hogy főzök e aznap vagy sem. Ha pedig nincs kedvünk rendelni, venni akkor szimplán hideget eszünk vagy rántottát, tükör tojást stb.
2021. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
100%
en biztosan nem foznek minden nap, mert se kedvem, se idom, se energiam, se kreativitasom nincs hozza, hogy mindennapra kitalaljak valami jot. ha elvarna, hogy fozzel neki minden nap, akkor azt erdznem korrektnek, ha inkabb beosztanank a dolgot es egyik nap o fozne, a masik nap en. de abszurnak tartom az elvarast, hogy minden nap basszak el orkat a konyhaban.
2021. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
85%

12, azta nalatok minden nap kell fuvet nyirni, meg hasogatni??? Ne meseld mar be.

Tudod ha mar most csak elvar mi lesz kesobb??? Elarulom, nem sok jó.

En megmondanam hogy heti x napot en fozok a tobbit oldja meg o. Meglatjuk mennyire lesz elvaras utana. A nem tud foznit meg te sem gondolod komolyan ugye?

2021. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden nap főzni. Én magamra főzök és 2-3 naponta kell, havi mondjuk 12-15 napon főzök.
2021. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
92%
18, de a pasija elvarja..ez a baj. Egy fakanalat se fogott meg soha, de dumalni tud arrol hogy a masik mit csinaljon.
2021. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
100%
Korán kelünk, 5 után érünk haza, utána vásárlás, főzés, mosogatás... estére lett kész. Kétnaponta csináltuk pár hónapig. Elég volt. Rendelünk menüt.
2021. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!