Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:
30 Én megeszem a két napos néha a három naposat is, ő van oda a friss ételért. Bàr ugye mivel napközben nem eszünk meleg ételt, pàr nap után nekem is hiànyozna a főtt kaja.Nekem speciel nem lenne olyan fontos a kert, de ő odavan érte meg, hogy milyen jó lesz mennyit spórolunk vele. Nemtudom mi lesz ha visszamegyek tanulni és 2 vagy 3 nap este 8 kor fogok hazaérni.
2021. máj. 19. 10:43
 32/75 anonim ***** válasza:
100%

Na... Én ezt megértem. De akkor főzzél 2 naponta ha az neked belefér. Az is ugyan olyan jó másnap is mint egy nappal azelőtt. Ezt el kell fogadnia.


Vagy még azt tudom tanácsolni esetleg, hogy olyat főzz amit valahogy tudsz variálni. Pl. Krumplis tészta és paprikás krumpli azt megcsinálnod egyik nag ezt másik nap a másikat eszi. És csak egy nap főztél.

Vagy mondjuk esetleg ilyen még a pörkölt tésztával egyik nap megcsinálod, másik nap csinálsz belőle tejfölöst.


Remélem azért valamennyire tudok hasznos tippet adni. Az a baj hogy nem igazán van ötletem nekem se hogy hogy lehetne megoldani máshogy. :/

2021. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
100%
Jól kezdődik már most az elvárással. Őszinten? Lenne idom ma is fozni, de lesz.rom mert ott a tegnapi kaja. Túlzás amit egyesek művelnek.
2021. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
100%

30-as vagyok, ez az a módszer, amit említettem: [link]


Ő profin csinálja, én cska pár dolgot szoktam félkészen vagy felszeletelve elrakni de így is csomó időt lehet spórolni. Bolognai szószt is pl lehet nagy adarban csinálni aztán két adagonként lefagyasztani.

2021. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha rendelnétek egy menüt? Ha jól értem, akkor neki nem gond, ha azt eszik, te meg, ha épp ízlik a menü, akkor azt eszed, amúgy meg eheted három napig, amit főztél.
2021. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 A kérdező kommentje:
35 Ide nem szállítanak ki menüt, 20 km a legközelebbi hely, vidéken lakunk faluban. Ő is menüt csak akkor tud enni ha olyan helyen dolgoznak ahol útba esik akkor menüt vett, vagy hamburgert,gyrost. Nekem még erre sincs lehetőség én itt dolgozom a faluban.
2021. máj. 19. 11:34
 37/75 anonim ***** válasza:
100%
Hát... akkor tényleg nem marad más, mint 2-3 naponta főzőcskézni. Biztosan nem minden áldott este!
2021. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem főztem naponta, ha egyedül voltam, ha nem. Most pl. szimplán anyagi okokból nem főzök, mert van egy valag pénzem SZÉP Kártyán - akkor már inkább azt fogyasztom le, és rendelek. De amikor nem volt ilyen jellegű megfontolás, akkor sem főztem naponta, hanem heti 2-3x kb, és akkor 2 napra... és akkor is volt 1-2 nap a héten, amikor nem ettem / ettünk meleget, vagy a munkahely közelében ettem / ettünk ebédet, vagy néha hétvégén párkapcsolatban elmentünk enni.

Nem is bírnám a napi főzést, megmondom őszintén - nem tartom szükségesnek, és engem nem izgat / köt le.


Ha a párom elvárná, hogy napi szinten főzzek, mert anyucikájától azt látta, és mert én vagyok a nő, abban a pillanatban szűnne meg a páromnak lenni. Nem vagyok cseléd / házicsicska csak azért, mert nem lifeg vmi a 2 lábam között. Akkor érteném meg max., ha nem dolgoznék, hanem a körmöm reszelgetném otthon, de nem ez a helyzet.

2021. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fozol ha akarsz 2-3 napra, aki eszik belole eszik aki nem az megoldja mashogy.
2021. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
100%

Én nem főzök minden nap, mert egyrészt nem vagyok cseléd, másrészt meg dolgozom és kedvem sincs mindig. Van, hogy 2-3 napra megfőzök előre vagy 1 nap többfélét és lefagyasztom. De kapaszkodj meg, olyan is van, hogy a férjem főz!


De van hogy hideget eszünk és olyan is, hogy rendelünk.


Ha valaki elvárná tőlem, hogy minden nap főzicskézzek neki a konyhában, akkor felőlem éhen is pusztulhatna, mert nem rabszolga vagyok.

2021. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!