Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
78%
69-es nem a főzni nem tudására értette az anyai érzéseket, hanem hogy hisztizik a napi friss meleg ételért, de neki az kell mert úgy szereti, anyuci meg megcsinálja neki, mert jaj szegény...
2021. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
79%

"Ha én meg Nemtudok fàt vágni akkor meg nekem apai érzésem van iránta??!!"

Ha addig hisztizel neki hogy vágjon minden egyes nap friss fahasábokat, mert neked csak a frissen hasított fa megfelelő a kandallóban, és az ő feladata ezzel ellátni téged, akkor kb. igen.

Nem a főzés a lényeg, hanem hogy valaki életképtelen, valószínűleg korábban el lett kényeztetve, és a másiktól várja hogy ugráljon neki és szolgálja ki, különben durcika lesz. Nekem ez ovis koromban volt szokásom szegény anyámmal szemben. Aztán kinőttem. De sokan nem képesek.

2021. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy egy főzés összesen egy étkezést fedez? Szóval nem visztek magatokkal munkába enni vagy ilyesmi? Szerintem ez baromi nagy pocsékolás, pénz- és időpocsékolás egyben. Nem értem, hogy pl.egy gulyásból hogy a fenébe lehet két adagot készíteni.


Én igyekszem úgy megvalósítani, hogy kitalálok 7-8 féle ételt, amihez előre bevásárolunk és azokat sorban lefőzöm, olyan ütemben ahogy fogynak. Ha látom, hogy van még másnapra is elég, akkor nem főzök csak azért, hogy friss legyen és az előző napit kidobjuk. Ami frissen jó azt persze frissen csinálom, pl.lángos (de abból is van hütős verzió és 3 nap múlva újra lángos van). A férjemnek nem gond a másnapos kaja, amit szeret, azt enné akár egy hétig is. Egyébként a szaftosakat le lehet fagyasztani, azon tuti nem érzi meg hogy nem friss, de nem is kell sumákolnod. Gondolom inkább a változatosság neki a lényeg, nem az elv, hogy a konyhátokban minden nap főzve kell hogy legyen.


Próbáld vele a spórolás oldaláról megértetni, hogy nonszensz a napi főzés.

2021. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 A kérdező kommentje:

73 Munkában nincs lehetőség meleget enni. Macerás lenne. Ő meg autóval jár változó helyekre járnak, nem jó ötlet hurcolni megmelegíteni sem tudja.

Levesből van maradék az elkerülhetetlen a többi dolgot pl szelet húsok vagy tészták, rizs, bulgur elég jól kitapasztaltam már mennyi fogy el.Ami olyan próbálom majd le fagyasztani.

2021. máj. 20. 16:27
 75/75 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, nem cseszegetlek tobbet. Te tudod mit fogsz csinalni. Az iraskeped alapjan te egy teljesen ertelmes ember vagy. (Sot netes berkekben ez kimagaslonak szamit.)

A tied a dontes!


36F

2021. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!