Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:
Én nem feltétlenül ragaszkodom a frisshez, nekem anyukám is 2 naponta főzött így nőttem fel. Már akkor 8-fel 9 lenne mire ehet az ember az sem jó...oké én ehetek mást de az nem olyan ha ő külön eszik külön minden. A fagyasztást meg fogom próbálni.
2021. máj. 19. 16:18
 52/75 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, ha kész tények elé állítod: figyelj, 2-3 naponta fogok főzni, attól függően mi a kaja aktuálisan és hogy fogyott el. Ez van. Ha nem tetszik, a többit tényleg oldja meg. Nyilván nem tart pisztolyt a fejedhez este mint este, hogy állj a tűzhely elé.

Ő minden nap frisset. Akkor oldja meg.

2021. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
100%
50 ember mondta el neked, hogy az nem életszerű, amit a párod elvár tőled, te pedig még mindig őt véded. Ha ez kell neked, akkor főzőcskézz minden nap még 40 éven keresztül...
2021. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
83%

No de most tényleg ezt fogod hajtoganti, hogy de neki friss kell?

Érted? nem beteg, nem diétás és egyéb gondja, hanem szimplán úri hóbortja van.

Ki nem s*arja le, de komolyan?

Beteg lesz, ha két napig ugyanazt eszi? Nem.

minden ötletre ugyanazt skandálod vissza.

neki IGÉNYEI vannak. Neked meg luk a lábad között, ezért oldjad meg te szerinte, meg ó jajj, a termetésnek az ő drága koronája estig dolgozik.

Akkor mikor éhesen hazaesik, becsülje meg, hogy van házi koszt, amivel bajlódott a kedvese és ne azon hisztizzen, mint egy ötéves, hogy nem minden nap friss és ropogósan tálalva.

Eszem megáll.

te tudsz változtatni egyedül, mert ezek nem reális elvárások.

kész tények elé állítod és kész. Kétnaponta főzöl, aztán ha nem tetszik oldja meg, vagy eszik amit magának csinál.

rengeteg jó ötletet kaptál, de mindenre csak a kifogás van.

Amúhy egy óriáscsecsemőt kell elképzelni, vagy mi? esetleg olyan egyedi allergiája van, hogy a 12 órája megfőtt ételt kidobja a kis érzékeny gyomra? Ugye nem. No látod.

Döntsd el mit akarsz, szenvedni ezzel az teljesen abszurd pasihisztivel, vagy változtatni?

Ha csak csipogsz rajta te is, mint a Zurad, akkor felőlem aztán főzhetsz minden nap, engem nem zavar, nem fogok álmatlanul forgolódni éjjel.

2021. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:
Nem kell így beállítani őt, én csak érdeklődtem más hogy oldja meg, másnál mi a szokás. Bevásárolni ő szokott mert autóval jár, én meg gyalog. Meg a kerti munkákat ő intézi, falusi háznál van bőven ilyen munka is. Azért köszönöm aki irt , úgy látom a konfliktus felvállalása nélkül nem fog menni a helyzet megoldása.
2021. máj. 19. 17:37
 56/75 anonim ***** válasza:
72%

Öhm, és Ő miért nem főz? A fakanál, lábas használata NEM vaginához kötött...


Én minden nap főzök, mert imádok a konyhában lenni (még egy nehezebb nap után is összedobok gyorsan valamit, mert kikapcsol :) ), de ha a barátom elvárná, akkor enne, amit talál. :D

2021. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:
56 Nem tud...vagyis ha élet halál lenne tudna de nincs az. Én sem vágok fát vagy kapálom a kertet szívesen, ha muszáj lenne megoldanám de inkább nem.
2021. máj. 19. 19:36
 58/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van más, számtalan megoldás is.
2021. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
80%

Ha elet-halal lenne akkor se fozne. Ehen halna a teli huto mellett.

Nagyon veded ezt a szerencsetlent. Csodalom, hogy mar nem cicin log meg.

Anyuci kedvence volt esetleg?

Mindenesetre total ferfiatlan.

2021. máj. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:
59 Azért mert éppen főzni nem főz, mint írtam számos dolgoz megcsinál, ettől miért lenne anyuci kedvence valaki? Biztos hatékonyabb lenne ha én állnék le fát aprítani és ő hagymát pucolni mondjuk ...Nem az a bajom, hogy én főzök hanem, hogy nem akarok mindennap.
2021. máj. 20. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!