Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem rendelünk, de nem is főzőcskézünk minden nap.

Főzünk nagyobb adagokat több napra, használjuk a fagyasztót, stb.

2021. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 lizzi77 ***** válasza:
100%
De itt egyébként nem pusztán a főzésről van szó.Kitalálni egész hétre, mi legyen a kaja, aszerint bevásárolni heti egyszer, ez egy szombat délelőtt, ha mindennap vásárolsz, akkor fél óra.Elpakolsz, aprítasz, előszeded a cuccokat hozzá, fél óra. Megfőzöl, ez kaja függvényében fél-másfél óra.Utána illik felsöpörni, felmosni, 20 perc.Tegyük fel, amíg fő az étel, el tudsz mosogatni, rendet tudsz rakni. Alsóhangon akkor is napi 2,5 óra, amit aztán apa 10 perc alatt belapátol.Szerintem ehhez túl rövid az élet.Régen persze muszályból megcsinálták, de most már van félkész kaja, lehet rendelni, lehet fagyasztani, és igen, a másod, harmadnapos kaja is jó.Vagy ami marad aznap fagyaszd le, 2 hét múlva meg kiolvasztod.Honnan tudná, hogy nem friss?
2021. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:
42 Mosogatógèp van, az szerencse de az elpakolás stb ugyanúgy ott van. Párom mániiája a friss étel mondjuk inkább mint a cigi vagy a pia. Nemtudom észre venné e ha fagyasztott.Boltba menni ő szokott mert ő jár autóval és hozza lista szerint amit kell.
2021. máj. 19. 15:54
 44/75 anonim ***** válasza:
87%

"Párom mániiája a friss étel"

Akkor ajánld fel, hogy főzöl heti 1-2 alkalommal, ha az neki nem elég akkor ő főzzön a maradék 5-6 napon. Nincs ezzel gond. :)))

2021. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi...:)))
2021. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:
44 Ő este 7 körül ér haza, akkor én várnám éhesen és 7 kor mondanám neki:ma te vagy a soros😂Ez nem életszerű az a baj.
2021. máj. 19. 16:04
 47/75 anonim ***** válasza:
100%
De mi a baj a fagyasztással? Senki meg nem mondja, hogy az fagyasztott.
2021. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
100%
#46 Nem ezt mondták. Te megeszed a saját kajádat és megmondod, hogyha neki az nem tetszik, akkor főzzön magának ő.
2021. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%

Reggel is meg lehet főzni, nemcsak este - és akkor legfeljebb együtt hideget esztek este. Vagy felmelegítitek.


De attól sem esik le senkinek a gyűrű a kezéről, ha 8kor eszik este, ha 7kor kezd el az egyik főzni.

2021. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
100%

#46

Azt írtad, a párod igényli a friss kaját - én ezt úgy értelmeztem, hogy te nem feltétlenül ragaszkodsz hozzá. Hát akkor egyél mást.

Szerintem életemben nem főztem vacsorát frissen, vagy szendvicset eszünk, vagy maradékot. Ha valakinek nem tetszene az itt élők közül, akkor nyilván ő főzhetne magának mindig frisset, de nem fogok azért ugrálni, mert valaki finnyás és nem megfelelő őfelségének a pár órával korábban készült kaja....

2021. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!