Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos főzés ? Igen vagy ne?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:
17 Téli időben mindig kell igen, fával futunk hasogatni, behordani gyujtost vágni stb. Mindig kell. Amilyen időnk volt most is, május 6.án még be kellett fűteni.... Tényleg nem tud, annyira meg nem megy jól, hogy pocsékuljunk hátha beletanul. Nah meg életszerűtlen is én hazamegyek 4re de este 7 ig várjak éhesen mire hazaér, hogy ma te vagy a soros😀
2021. máj. 19. 10:08
 22/75 A kérdező kommentje:
20. A menü jo lenne és nem is drága de itt nincs csak a suli menza 20 km-ről meg nem hozzák ki.
2021. máj. 19. 10:09
 23/75 anonim ***** válasza:
100%

#8-as vagyok. Termeszetesen vannak ketnapos etelek. Ilyen a rakott zoldseg, toltottkaposzta, szekelykaposzta, chilis bab tesztaval, rakott krumpli. De akar fozelel is lehet.


De konyorgom, ha mindennap akar friss etelt, akkor tanuljon meg fozni. Anyucit keresett vagy parkapcsolatot? Az apam tudott fozni, pedig nem volt szakacs.

Es ha korhazba kerulsz valami miatt, akkor ehezni fog? Plane a gyerekeitekkel, ha lesznek? Vagy mennek a mekibe? Az kell a fiatalnak. (Neha lehet na.)

2021. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
*fozelek
2021. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább főzés párti vagyok. Viszont mindennap nem főzök, azon egyszerű okból hogy nem tudok olyan kicsi adagot készíteni, ami azonnal el is fogy, mivel csak ketten vagyunk. Így általában két napig esszük. Rendelni nagyon ritkán szoktunk, az utóbbi fél évben mindössze kétszer fordult ez elő, étterembe pedig csak jeles alkalmakkor járunk, pl szülinap vagy házassági évforduló. Plusz nálunk a főzés közös időtöltés is, főleg hétvégén.
2021. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%
de mondjuk annyit mar o is csak meg tud csinalni, hogy feldob egy rizst/tesztat es tesztek ra valami szoszt. vagy mondjuk hideg etel nem opcio? ugy ertem, valami kiadosabb szendvics szeruseg, martogatos, esetleg tobbfele kenyerfeltet, sajtok, zoldsgek.. nem parizsis zsemleere meg majkremes kifilire gondolok. en siman elvagyok ilyen kajakon is. ha pedig neki tobbre van igenye, akkor igenis tanuljon meg fozni, mert ez vicc, hogy elvaraja, hogy minden nap masfajta meleg fott etel legyen az aszatlon, de fozni nem tud. ezek szerint mindig, egesz eleteben kiszolgaltak eddig es a jovoben is ezt varja, hogy valaki ALLANDOAN fozzon ra?! keressen egy szakacsnot akkor..
2021. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nyáron nem kell fát vágni, úgyhogy lesz ideje szépen meg tanulni főzni. 😊 Ha neki olyan igényei vannak, hogy nem eszi három napig ugyanazt, akkor tanuljon meg főzni.
2021. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:

23 Gyereket nem tervezünk, előtte majdnem mindig menüt evett vagy gyrost hamburgert...


26 Napközben nekem nincs lehetőségem meleg ételt enni, neki is ritkán ha éppen olyan helyen dolgoznak... ezért estére kell valami kiadósabb főtt étel.


Nem az a baj én főzök, csak nem akarok mindennap hanem 2 naponta, vagy néha kihagyni legalább.

2021. máj. 19. 10:30
 29/75 A kérdező kommentje:
27 Nyáron nem de itt az 1500 nm2 kert, aminek jórésze be van ültetve.
2021. máj. 19. 10:31
 30/75 anonim ***** válasza:
100%

Tök gáz, hogy ezt elvárja. Ha megkérne, az teljesen más lenne, de akkor is meg lehet beszélni, hogy ez így nem életszerű.


Én amúgy 2-3 napon főzök. Csomó olyan kaja van amit 3 napig is lehet enni. Megoldás lehet még, hogy előre elkészítesz csomó mindent, akár félkészen is, és lefagyasztod két adagonként. Hazamész, felolvasztod és ott a kaja, nem kell vele szórakozni. Én legalábbis így csinálom sokszor, ha nincs kedvem aznap főzni. Bepanírozom a halat, húst, lefagyasztom szeletenként, ha kell akkor csak fogom, kiveszek belőle kettőt, kisütöm, mellé rizs és kész van 20 perc alatt az ebéd.

2021. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!