Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyannal, aki tételesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal, aki tételesen írja a kiadásait?

Figyelt kérdés
Az utolsó 10 forintot is feljegyzi, ettől érzi jól magát, azt is feljegyezné, ha meghívna vacsorázni, ott szerepelne a neved mellett az összeg, amit rád költött. Rá is tudna szűrni, ha akarna, és kiszámolná, mennyit költött rád x idő alatt.
2021. máj. 19. 09:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Én is írom tételesen a kiadásaimat. És igen, ennek akkor van értelme, ha nem csak azt írom fel, hogy "2021.05.19. 6000 Ft", hanem azt is odaírom, hogy mire költöttem. A közös vacsorákat mondjuk mindig közös kasszából fizetjük.
2021. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Ez miért baj? Legalább van pénzügyi tudatossága
2021. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
örülnék is neki. Legalább normálisan kezeli a pénzügyeit.
2021. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%

Igen, én is írom, ill. közösen írjuk.

Ha nem annyi a fizetésed, hogy költheted számolatlanul, akkor hónap végén segít a számvetésben, ha tudni akarod, mire is ment el a fizetésed.


Viszont - visszatérve a nyitóra - nem járnék olyan lánnyal, akinek probléma, hogy én ezt írom.

2021. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
44%

ez mar beteges szerintem.

nem a penzugyi tudatossag vagy az, hogy vezeti a kiadasait, ez onamgaban tok jo, de van egy hatar, amin tul mar inkabb autisztikus jelleget olt, mintsem megfontoltat. illetve ez a megjegyzes, hogy ra tudna szurni, mennyit koltott ram, baromira visszataszito. aztan majd ha szakitunk, szememre veti, hogy ‘nezd, te r ibanc, radkoltottem x forintot es most itthagysz?!’ creepy.. meg mondjuk ha elmegyunk egy etterembe es o allja a szamlat, akkor tetelesen lebontva feljegyzi, hogy az osszes fogyasztasbol mennyi volt az enyem es mennyi az ove?!


francnak se kene ilyen korulmenyes autista pasi, engem felidegsitene ez a folytonos penzszamolgatas, plane a mgjegyzessel, hogy mennyit koltott ram. majd en meg akkor szamolgatni fogom, hogy hanyszor szoptam le es felhanytorgatom neki?! hagyjuk mar..

2021. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%

Melletem megörülne az illető

F

2021. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%

Én is írom, de azért nem minden szir-szar kiadást, nem is lenne energiám...

Ha mondjuk azt mondom, van a hétvégére X összeg, amit elköltésre szánok, az szerintem rendben van.

Viszont azt nem vezetem, kire költöttem azt a pénzt és mennyit - engem inkább ez a része zavarna, én kerülöm az ilyen szinten (ön)tudatos embereket, aki ennyire, minden lépését kiméri, ráadásul olyan mintha anyagiakban mérné a kapcsolatot (lehet hogy nincs így, de azt a benyomást kelti)

2021. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
97%
Persze, én is így csinálom. A telómon van egy app, amibe minden kiadást fél perc felvinni. Ugye van kismillió előre általam kreált kategória, azt kell kiválasztani, ezen kívül beírni az összeget és esetleg a dátumot ha nem épp akkor írod a költést amikor történt. Havonta 10 percet sem vesz el és látok mindent. Ugye az app még heti/havi/éves kimutatást is készít. Tehát nem sok idő foglalkozni vele.
2021. máj. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
64%
Az hogy vezeti a kiadásokat, az ok (bár nálam az nem pénzügyi tudatosság, hogy fillérre pontosan irkálom a tamponjaim árát, de kinek mi). Engem ötöshöz hasonlóan az taszít, hogy egyáltalán ez felmerülhet, hogy a nevemre szűrve számszerűsítse a kapcsolatot. Na az nem kell, mert ez csúnya vitaalap.
2021. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem névre szűrném, hanem kategóriákra:

Kaja, rezsi, buli, utazás stb.

Abból nincs vita.

De ha azt kezdjük el számolgatni, kire és mennyit... Ebből jó nem sül ki, nekem van egy olyan megérzésem

2021. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!