Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyannal, aki tételesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal, aki tételesen írja a kiadásait?

Figyelt kérdés
Az utolsó 10 forintot is feljegyzi, ettől érzi jól magát, azt is feljegyezné, ha meghívna vacsorázni, ott szerepelne a neved mellett az összeg, amit rád költött. Rá is tudna szűrni, ha akarna, és kiszámolná, mennyit költött rád x idő alatt.
2021. máj. 19. 09:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy írja tételesen a kiadásait, az teljesen korrekt. Az, hogy nevesíti is, hogy kire mit költött, az sz..rágóság. Az zavarna. Én ilyen eseten annyit írok, hogy étterem borravalóval 10.000 Ft, nem az, hogy Pityukára ennyit költöttem (még mielőtt vki rákezdene, igen, én nő vagyok, és hívtam már meg étterembe férfit).
2021. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék olyan emberrel aki rám olvas egy kólát vagy egy szelet süteményt vagy egy ásványvizet. De a nagyobb kiadásokat kapcsolatban is magamnak fizetem így arra meg nem tudna mit mondani.Szóval írja ha akarja de ne olvassa rám az ilyeneket, meg ne kössön bele, hogy én nem írom ezeket.
2021. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
A névre szűrés mondjuk elég bizarr, de alapvetően szimpatikus, ha valaki tudatos a pénzügyek terén. Én is igyekszem írni tételesen a kiadásaimat, bár nem mindig sikerül.
2021. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
69%

Mi is írjuk.

1. kaja - azon belül hús, zöldségek, tejtermék, édesség, stb. lebontva (ha ne adj Isten elvesztenénk a munkát, tudjuk, miből kell lefaragnunk)

2. étterem-rendelés

3. rezsi - ez mondjuk fix

4. utazás - itt igazából a szállás + útiktsg, mert az ott elköltött pénzt csak kb-re lőjük be. Az évi 1-2 nyaraláson nem számolgatunk, hanem kiélvezzük.


32n-38 ffi

2021. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten írjuk. Én telefonos alkalmazásban, párom pedig Excel táblázatban vezeti, meg lefotózza a nyugtát is, Driveba felrakja, a linket beszúrja a táblázatba. Ezt az utobbit van, hogy én csinálom meg neki, ha ő nem ér rá fotózgatni, meg linkelgetni.
2021. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Igen, mert én is alapból hasonló vagyok.
2021. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én mindent a Revolut kártyámmal fizetek, az összesíti nekem havonta kategóriánként a kiadásaimat, amióta ezt használom pár éve azóta sokkal jobban odafigyelek mire költök. Készpénzt csak nagyon keveset veszek le minden hónapban, azt nem szoktam felírni. Jó dolog vezetni ezeket a dolgokat, de sose tartanám számon azt, hogy kire mennyit költöttem, undorító szarrágásnak tartom. Senki se kötelez arra, hogy meghívjam dolgokra, szóval amikor megtörténik azt szívesen teszem, eszembe se jutna melléírni, hogy ez épp kinek a kávéja vagy ebédje volt.
2021. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Én is vezetem egy alkalmazásban, mindent kiadást és bevételt már 2 éve.

Nagyon jól megmutatta például, hogy mennyi pénz elment ilyen „1-2 fröccsre” egy hónapban, azóta drasztikusan visszavettem például az ilyen költekezést, amikor valamilyen beülés van.


Az alkalmazás szintén kategória szerint rendez, így pontosan tudom, hogy egy hónapban mire mennyi megy el nagyjából.

Ha randi volt, program lánnyal, akkor igen, úgy lett beírva, hogy XY randi stb.

De nem azért, hogy a szemére vessem, hanem hogy én tudjam később, hogy az a beírt összeg az étterem kategóriában mire ment el.

Vagy ha én fizettem egy belépőt, akkor tudjam, hogy a szórakozáson belül az a tétel mire ment el.

2021. máj. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!