Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok problemanal ti szakitanato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok problemanal ti szakitanatok vagy varnatok hatha valtozik a helyzet?

Figyelt kérdés
A paromnak van egy exe es egy gyereke,h-vig a parom van a gyerekkel delutanonkent estig,amivel nincs baj,persze legyen vele,de havi 1x sincs olyan h azt mondana hogy egy egesz napot egyutt vagyunk,az exevel karacsonyozik a gyerek miatt,24-en,25en meg a parom anyjahoz mennek ebedre.mi meg 26-an ebedre..ha nyaralni megyunk akkor a gyerekkel,kettesben max 1-2napot nyaralunk.Kozos lakast nem akar mert a lakas amiben lakik azt szereti a gyerek..mondtam h nekem igenyem lenne ra h legalabb 1napot csak kettesben legyunk de suket fulekre lelt.Mondtam h menjunk kirandulni vagy setalni vagy valahova..de nem.Kertem h ha atjon hozzam akkor ne 10-11re este hanem legalabb 8-9korul.De arra azt mondja h a gyerek utan akar pihenni...Ugy erzem h velem egyatalan nem akar idot tolteni..Van videken az anyukajnak egy haza,annak a szomszedjaban epitkezik.Mondta h majd oda koltozunk.Most mar azt mondja h nyari nyaralo lesz es majd megyunk az anyukaja hazaba..De nem tudom h abba az anyukaja mennyire menne bele..Nem tudom h varjak e h valtozik a helyzet vagy szakitsak..
2021. máj. 19. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kapcsolatban te sehol nem vagy. Anyu, gyerek, ex, mindenki sokkal nagyobb prioritást élvez, mint te. Na az meg, hogy belebegteti hogy majd anyuhoz költöztök, na itt mondtam volna hogy oké, köszi ebből nem kérek.
2021. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mit tud ez a faszi, hogy még mindig mellette vagy?
2021. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
En nem azt mondtam h ne foglalkozzon a gyerekevel..de egy parnak szuksege van kettesben toltott idore.Nekem is van gyerekem de meg tudnek oldani havi 1napot amit csak a paromnak szentelek.Feltoltodunk,foglalkozunk egymassal..Nem csak hulla faradtan beesunk az agyba
2021. máj. 19. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!