Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más kapcsolatokba nem beszélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más kapcsolatokba nem beszélik meg ha az egyik fél egy hétre elmenne videkre dolgozni? Nem kéri ki a párja véleményét elvállalja e ?

Figyelt kérdés
Párommal 5 éve élünk együtt mint élettárs. / külön kasszán vagyunk / Ő belekezdett egy vállalkozásba az idén. Eddig itt a környéken dolgozott max 100 km ahonnan hazajárt minden nap. Tegnap közölte h ha megkapja a munkát egy helyen ami tőlünk 115 km van akkor kivesznek egy hétre panziót nem jár majd haza. Nekem az esik rosszul ebbe h nem megkérdez h mit szólok hozzá, hanem közli h ez lesz. Ő amúgy is olyan ember h nem igazan tűr el más véleményt mint az övé. Csak bólogatni lehet neki rá ha nem akarok cirkuszt. Tudom h persze másnak is dolgozik távol a párja, de gondolom ők megbeszélték és gondolom neki hazaadja azt a keresetet a párja tehát van miért csinálják. Engem se meg nem kérdez h mi a véleményem és mivel külön kasszán vagyunk ez az ő pénze lesz. Nekem csak annyit ad szinte haza ami a kajára és rezsire el is megy. Nekem ebbe így akkor mi a jó?
2021. máj. 22. 07:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Öhm, miért kéne engedélyt kérni, meg hasonlók?


Apa is vállalkozó és bizony jópárszor előfordult, hogy 4-5 napot Balatonon töltött, mert ott kapott megbízást.

1. nyilván nem fog naponta ingázni

2. nyilván nem fog lemondani egy jól fizető munkát (komplett szálloda szerelvényezés)

Annyi, hogy amint megkapta munkát, megmondta anyának/nekem, mi a helyzet és kész.


Vagy szerinted a párod csak 15 km-en belül vállaljon melót? :D

2021. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

31#

Oke apukád is közölte csak.h hol kapott munkád de egy lényeges dolog lemaradt! Gondolom ő értetek vállalta el . Hazajott és letette az asztalra h jobban éljetek. Nálunk nem ez van. Közli h oda megy dolgozni amit keres az meg az övé nem kettőkké. Én meg várjam a semmiért itthon. Ég és föld a különbség

2021. máj. 24. 06:49
 33/34 anonim ***** válasza:
Akkor vesd fel az otletet h legyetek kozos kasszan ennyi ido utan ha ennyire zavar
2021. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tünik, neked nem azzal van bajod,hogy elmegy a párod dolgozni,hanem azzal,hogy abból a pénzből te nem látsz semmit.Az csipi a szemedet,hogy most talán beindul a vállalkozása, és te abból nem profitálsz.
2021. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!