Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a párotoknak lenne egy titkos instagram fiókja, amit rejteget?

Figyelt kérdés
Láttam a telefonján többször egy, az övével azonos nevű fiókot a fiókváltás opciónál, értesítések is jöttem rá és kíváncsiságból rákerestem, a profil viszont privát volt. Voltak posztok, rengeteg embert követ, de nekem nem engedélyezte a követést hanem törölte. Megkérdeztem, hogy miért nem engedi hogy kövessem ott is és teljes mértékben letagadta, azt mondta, hogy biztos rosszul láttam, mert neki nincs másik fiókja. Van a 2 fióknak közös követője, az egyik az exe. Még aznap eltűnt a fiók a telefonjáról. Megkértem hogy jelentkezzen be, de nem tudott mert nem az ő telefonszámához van kapcsolva a fiók, meg egyébként is azt mondja hogy nem az övé és soha nem is volt. Ekkor ráírtam egy emberre akivel követik egymást azzal a fiókkal, hogy küldje el nekem a posztjait. Az ő képei voltak. Azt mondja, hogy biztos valaki kamu profilt csinált a nevében, viszont olyan kép is van fent amit csak nekem küldött meg olyan is amit sehova nem rakott ki soha, még én se láttam. Mit gondoltok, hihetek neki? Mi rejtegetni valója lehetne?

2021. máj. 28. 10:59
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Azért tagadja, mert azt a hajszalnyi bizonytalanságot ragadja meg, ami benned van. Persze hogy nem mondja meg, hogy van még egy fiokja. Hülye lenne.

Haverjanak meg momdja, bakk er majdnem lebuktam a csajom elott, látta de letagadtam. Kemény helyzet volt.

2021. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezen a fiókon csajozgat.
2021. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Beletenyereltél a titkos másik énjébe.

Ez hogy eltüntette a fiókot a mobilról egyértelmű.

Ha nincs takargatni valóm, megmutatom, hogy mit értett félre a másik.


Tudom, nehéz így,bizonytalanra emiatt kidobni valakit, de ha ezt most benyeled, hatalmas zöld utat adsz minden kamunak, tudja hogy barmit megtehet, elhiszed. Ha valóban szeret és csak kulturális rovatokat követett ott, és szakitasz akkor minden követ megmozgat hogy bebizonyítsa, az bizony kultúra volt nem cool túra.

2021. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Ezek szerint szinte mindenki a szakítást ajánlaná. Megpróbálok vele ma még beszélni, hátha más módszerekkel ki tudom szedni belőle.
2021. máj. 28. 15:29
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hinnék neki. Állj elé, hogy vagy elmondja őszintén a szemedbe, mert ez túl sok véletlen. - pláne ha láttad is a telefonjában - vagy nincs szükséged ilyen emberre az életedben.
2021. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább legyél drasztikusabb.

Ma mondjuk éjfélig elmondhatja az igazat, a kamuzások helyett, ha nem él a lehetőséggel holnaptól nem vagytok egy pár.


De amúgy én is ismerek olyan történetett, ahol a csajjal a saját szemünkkel láttuk a srácot kézenfogva egy másik lánnyal andalogni, meg simogatták egymást, és amikor a barátnő számon kérte letagadta. Sőt a végsőkig kitartott. Ha viszont jellemtelen a párod azzal nem tudsz mit kezdeni, megszoksz vagy megszöksz.

2021. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon szépen leírta.
2021. máj. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Enyemnek igy volt, belenéztem és sokkolt amit ott láttam. Mindent letagadott,amit a saját szememmel láttam.
2021. máj. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Ő is pont ugyan ezt csinálja, a saját szememmel láttam, de ő állítja, hogy nem igaz...

Nem beszéltem vele, várom, hogy az az új profil visszaíron és megmondja a nevét. Ha nem ő az, akkor megmondom neki, hogy vagy őszinte lesz velem, vagy vége. Ha pedig az övé az is, akkor valószínűleg ugyan ilyen kimenetele lesz. Nagyon fáj, hogy ezt kell tennem, de ha egy ilyen jelentéktelen dolgot (már ha nem történt semmi olyan, amit a megcsalás kategóriába esik nálam, pl. intim képcsere) eltiktol előlem, akkor nem bízhatok benne, nem tudhatom, hogy a jövőben komolyabb dolgokat is eltitkol-e majd.

2021. máj. 30. 18:44
 30/45 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon agyb@szó a várakozás, egész hétvgénén küzdök az ellen, hogy véletlenül felhozzam neki a témát és gyanakodni kezdjen, hogy tudok az esetleges másik instáról.
2021. máj. 30. 19:01
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!