Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A párommal több, mint egy éve vagyunk együtt. A szüleivel összesen egyszer találkoztam,azt mondta jó véleménnyel vannak Rólam. Azóta nem jártam náluk, a párom is egyszer mondta, hogy menjek, de nekem nem volt jó az időpont. A barátainak se mutatott be, pedig ezek 10en éve barátai, rendszeres programok stb. Még fel sem merült a találkozó, hogy menjek én is, mutatkozzunk be egymásnak. A párom elvileg hosszútávra tervez velem, mindig mondja milyen lesz majd ha babánk lesz stb. Nem értem szerintem ha valakivel tervezel bemutatod a fontos embereknek. Ha büszke vagy a párodra sokszor még a legutolsó Pityi Palkónak is. Szégyellne? Az utcán meg mindenhol felválall..
2021. jún. 25. 19:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem szégyell semmit és senkit, nem lenne rá oka. (nekem jobban lenne hozzá képest :D) Sokszor boldogan meséli mi volt "otthon" milyen jót nevetett stb. Már így is magához képest fejlődött emberileg, így nem merem mondani neki nehogy az legyen, hogy nekem semmi sem jó, minden csak rossz nekem.
2021. jún. 25. 21:21
 12/13 anonim ***** válasza:
De hát egy normális kapcsolatban bárki bármit megkérdezhet, felvethet...Hogyan legyen ebből tovább, ha még ennyit se mersz?
2021. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy beszélgess a párodsal az érzéseidről és gondolataidról, mintha már egy éve együtt lennétek.
2021. jún. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!