Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerető voltam, hogyan legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető voltam, hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 éve vagyok együtt a szerelmemmel, akinek emellett felesége és pici gyerekei is vannak. Nem bírtuk már tovább ezt a kettős helyzetet, ezért választás elé állítottam hogy vagy én vagy a felesége. Pár hónap gondolkozás után arra a megoldásra jutott,hogy max. azt tudja felajánlani hogy nem heti 1-2 alkalommal vagyunk és alszunk együtt, hanem mondjuk 3-4 nap. Én ezt így nem akarom folytatni, nagyon bánt a helyzet, ezért úgy néz ki hogy szakitottunk vegleg. Hogyan felejtsem el,hogyan eljem túl ezt a helyzetet?

Én 25/n ő 50/F.



2021. júl. 28. 08:21
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/168 anonim ***** válasza:
98%
Jesszus de gyöpös az agyad, nem csoda hogy a feleségével marad.
2021. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/168 anonim ***** válasza:
98%
Téged is ez vonz, ne is tagadd, hanem a te korosztályodban keresgélnél. 25 évesen élned kellene az életedet és nem kapcarongy lenni. Most még a lopott órák érdekesek, főleg, ha minden alkalommal megvásárol téged, de mi lesz később, amikor rádöbbensz, hogy te nem is ezt akartad. Nőként írom, amíg ezzel a sz.ar alakkal vagy, addig is nem rabolod a rendes férfiak idejét. Hanyinger vagy.
2021. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/168 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már előttem is pár évvel barátnője:)"


Utánad is lesz. Esze ágában sincs elválni.

2021. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/168 anonim ***** válasza:
100%
Ezelőtt még teljesen máshogy álltam hozzád, és sajnáltalak. De mostmár, ezzel az egzisztencia dumával... kb. egy Várkonyi Andreának tűnsz kicsiben.
2021. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/168 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező teremtsd meg a saját egzisztenciád és ne másokén akarj élősködni mert egy nyomorék vagy ❤️
2021. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/168 anonim ***** válasza:
100%

És hogy kepzeled el a kozos jovotoket?

Kidobsz meg 5 evet az eletedbol egy se eleje se vege kapcsolat miatt??

Ugyse vele fogsz csaladot alapitani, v ha igen, akkor annak csunya vege lesz

2021. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/168 A kérdező kommentje:
5 ev múlva már sokkal nagyobbak lesznek a gyerekei, addigra el fog válni😁
2021. aug. 4. 17:19
 88/168 anonim ***** válasza:
100%

Haha mekkora nyomi vagy igen biztos így lesz 😂😂

Jaj rendesen sajnallak, hogy ilyen buta vagy

2021. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/168 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sok boldogságot az egzisztenciához! 😁
2021. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/168 anonim ***** válasza:
8%
Ha igazán szerelmesek lettetek akkor nem lesz jobb. Legalábbis én már egy éve nem tudom elfelejteni azt a pasit akivel akkor jöttem össze mikor a férjemmel már meg szűnt köztünk a szex is. 5 évig voltunk szerelmi párkapcsolatban, a férjemnek is van másik nő de mi azért nem válunk el mert a gyerekek nem akarnak se pót anyukát se pót apukát. Mi ezt figyelembe vesszük. Külön szobában alszunk és nincs köztünk semmi évek óta. Viszont a szerelmem el akart már venni de mivel nem válunk el így nem tud. Emiatt lazitottunk a viszonyunkon egy éve. De azóta se tudtuk el engedni egymást. Napi kapcsolatban vagyunk. És most érzem azt hogy meg fogom lépni mégis a válást. Sokkal többet foglalkozna a gyerekeimmel mint a saját apjuk.
2021. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!